یکی از عاملان شهادت مامور ناجا در زابل دستگیر شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری یکی از عاملان شهادت مامور ناجا در شمال این استان پس از ۱۰ سال فرار خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سردار احمدطاهری اظهارداشت: درسال ۸۹ و در پی درگیری مسلحانه قاچاقچیان موادمخدر با ماموران انتظامی در یکی از مناطق شهرستان هیرمند که منجر به شهادت یکی از کارکنان خدمتگزار نیروی انتظامی ستوانیکم علی گرگ شد، دستگیری عاملان این جنایت به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی زابل  قرار گرفت.

وی افزود: تیم رسیدگی کننده به پرونده با تلاش شبانه روزی خود عامل اصلی این جنایت را شناسایی و مشخص شد متهم پس از ارتکاب به جنایت از کشور گریخته است.

فرمانده انتظامی سیستان‌وبلوچستان تصریح کرد: تلاش پلیس برای دستگیری این شرور فراری ادامه داشت تا اینکه چند روز قبل اخباری مبنی بر تردد مجدد وی در سطح شهرستان زابل بدست آمد.

وی بیان کرد: ماموران انتظامی زابل سرانجام با تلاش شبانه روزی و پس از انجام یک سری اقدامات تخصصی، محل اختفای متهم را در یکی از مناطق هیرمند شناسایی و در یک عملیات منسجم و ضربتی، او را داخل مخفیگاهش دستگیر کردند.

سردار طاهری با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضایی، خاطرنشان کرد: پلیس با اقتدار در برابر اشرار می‌ایستد و در راه مبارزه با پدیده شوم قاچاق مواد مخدر از جان خویش نیز دریغ نمی‌کند و هرگز اجازه نمی دهد تا خون پاک همرزمانش که برای تامین نظم و امنیت مردم و مرزهای میهن اسلامی جان عزیز خود را فدا می‌کنند، پایمال شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =