۶۲ راننده تاکسی بدون ماسک در قزوین به کمیته انضباطی معرفی شدند

قزوین- ایرنا- مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: ۶۲ راننده تاکسی در قزوین به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی و ماسک در هنگام جابجایی مسافر به هیات انضباطی این سازمان معرفی شدند.

به گزارش ایرنا ؛ اسماعیل عرشیان روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا و سهم بالای ناوگان حمل و نقل عمومی در انتشار این ویروس به دلیل عدم رعایت رانندگان و مسافرین، سازمان تاکسیرانی با آن دسته از رانندگانی که در هنگام فعالیت از ماسک استفاده نکنند برخورد قانونی خواهد کرد.

وی اظهار داشت : بر همین اساس، پنج تیم نیروهای گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی با استقرار روزانه در میادین اصلی و ایستگاه‌ها و خطوط مهم تاکسیرانی، مدارک تاکسیرانانی را که با داشتن مسافر از ماسک استفاده نمی‌کنند اخذ و آن‌ها را به هیات انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی می‌کنند.

عرشیان افزود: متخلفین پس از احراز موارد تخلف به کمیته انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی می‌شوند و در این کمیته با آنان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: تا کنون ۶۲ نفر از تاکسیرانان فاقد ماسک به هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی شده‌اند که با آنان برخورد قانونی، شامل جریمه نقدی و درج اخطار کتبی در پرونده صورت گرفته است.

وی افزود: شهروندان در صورت مشاهده تخلف استفاده نکردن از ماسک می‌توانند موارد را با شماره ارتباطات مردمی ۱۳۷ و یا سامانه ارتباطات مردمی سازمان تاکسیرانی به شماره ۳۳۸۴۸ در میان بگذارند.

هم‌اکنون سه هزار و ۶۵۰ دستگاه  تاکسی در قزوین با پنج هزار راننده و کمک راننده مشغول فعالیت هستند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =