شهردار مشهد: استانداردکردن اقدامات برای تحول سازمانی ضروری است

مشهد- ایرنا- شهردار مشهد گفت: در حوزه تحول سازمانی با وجود چالش‌های بیرونی، توجه به استاندارد کردن اقدامات ضروری است.

محمدرضا کلائی روز یکشنبه در همایش "روز ملی کیفیت"، افزود: تحول سازمانی در شهرداری مشهد به دلیل اقدامات خوب حوزه معاونت برنامه‌ریزی و توجه شواری شهر محقق شده‌ است.
وی ادامه داد: هدف ما در حوزه بودجه این بود که بودجه نه به معنای ابزاری برای کنترل دخل و خرج، بلکه به عنوان ابزاری برای کنترل بحران و ساختن فرصت از دل تهدیدهای موجود در برنامه آینده باشد که از بودجه سال جاری شهرداری می‌توان این عملکرد را انتظار داشت.
شهردار مشهد گفت: در زمینه شرح وظایف و پست‌های سازمانی نیز باید نسخه‌های جدید ایجاد شود.
وی افزود: به نظر می رسد شهروندان و همکاران در شهرداری از اقدامات و برنامه‌های شهرداری اطلاع ندارند که این امر ایراد بسیار بزرگی است و امیدواریم در آینده اطلاع رسانی‌های خوبی صورت گیرد.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد نیز در این همایش گفت: آنچه در حوزه برنامه ریزی انجام شده ، بخشی از آن خواسته هایی است که در راستای شفافیت پیگیری شده است.
بتول گندمی افزود: یکی از دغدغه‌های شورای اسلامی شهر مشهد در سه سال گذشته رفع مشکلات شهرداری است و تمام تلاش ما این بوده‌ که به جای اینکه در مقابل همکاران باشیم، در کنار آن ها قرار بگیریم.
وی اظهار امیدواری کرد پیگیری‌های صورت‌ گرفته در این مدت به سرانجام برسد زیرا اگر خانواده بزرگ شهرداری در آرامش باشد، میزان خدمات رسانی به شهروندان در بیشترین ظرفیت خواهد بود.
۱۸ آبان ماه در تقویم ملی به عنوان روز ملی کیفیت نام‌گذاری شده ‌است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =