۱۰۶ هزار و ۳۵۸ اشتراک کم مصرف در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد

یاسوج- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس آخرین بررسی ها، ۱۰۶ هزار و ۳۵۸ اشتراک کم مصرف در استان وجود دارد که از این تعداد، ۵۳ هزار و ۴۰۲ اشتراک شهری و مابقی روستایی هستند.  

داوود راهزادی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین تعداد مشترکین خوش مصرف برق در این استان ۱۶۹ هزار و ۶۴۱ اشتراک بوده از این تعداد، ۱۰۳ هزار و ۶۸ اشتراک را مشترکین برق شهری و مابقی را مشترکین برق روستایی تشکیل می دهند.

وی افزود: تعداد مشترکین پرمصرف برق در این استان ۶۴ هزار و ۹۶۷ اشتراک بوده که از این تعداد، ۴۱ هزار و ۶۵۵ اشتراک را مشترکین برق شهری تشکیل می دهند.  

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با اجرای طرح برق امید و راهکارهای تعیین شده، مشترکان پرمصرف نیز به مشترکان خوش مصرف و یا کم مصرف تبدیل شوند.

راهزادی ابراز داشت: اصلاح الگوی مصرف و ایجاد حساسیت در انتخاب وسایل کم مصرف از مهمترین هدف اجرای طرح برق اَمید بوده که الگوی مصرف تعیین شده در مناطق گرمسیری، ۴۰۰ کیلووات ساعت در ماه تعیین شده است.  

وی تاکید کرد: الگوی مصرف تعیین شده برای برخورداری از برق امید در فصول گرم ۱۰۰ کیلو وات ساعت در ماه و ۸۰ کیلو وات ساعت در ماه‌های غیر گرم و در مناطق عادی است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: اطلاعات کم مصرف، خوش مصرف و یا پرمصرفی مشترکان با پیامک ارسال می‌شود و اگر مشترکی مشمول تخفیف صددرصدی هم باشد با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

راهزادی بیان کرد: واحدهای مسکونی که سکنه ندارند تحت پوشش این طرح نیستند و در این واحدهای مسکونی که بصورت فصلی استفاده می‌شود آبونمان، بیمه و عوارض و مابقی موارد ارسال می‌شود.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =