رسانه تخصصی سازمان تأمین اجتماعی آغاز به کار کرد

تهران - ایرنا - سایت خبری تحلیلی «آتیه آنلاین» با حضور مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی آغاز به کار کرد و به عنوان رسانه تخصصی حوزه رفاه و تأمین اجتماعی به جامعه رسانه‌ای کشور پیوست.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از سازمان تأمین اجتماعی، مصطفی سالاری در مراسم رونمایی از این سایت خبری تحلیلی گفت: اکنون بیش از نیمی از جمعیت کشور با سازمان تأمین اجتماعی تعامل مستقیم داشته و از رسانه آتیه آنلاین انتظار می‌رود که مباحث این سازمان را به صورت جامع، دقیق و گسترده به اطلاع عموم مردم برساند.

وی با بیان اینکه موسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه به عنوان بازوی رسانه‌ای و فرهنگی سازمان تأمین اجتماعی وظایف متعددی بر عهده دارد، اظهار داشت: آتیه آنلاین با انتشار مطالب دقیق و تخصصی می‌تواند مبنا و شالوده فعالیت موسسه آتیه باشد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی همچنین با اشاره به فعالیت‌های حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری، گفت: علاوه بر بیمه‌شدگان و بازنشستگان که از خدمات سازمان تأمین اجتماعی استفاده می‌کنند، جامعه بزرگ کارفرمایان، فعالان اقتصادی و صاحبنظران و اندیشمندان این حوزه نیز از جمله مخاطبان اصلی آتیه آنلاین هستند.

سالاری فرارسیدن روز رادیولوژی را به تمامی رادیولوژیست ها به ویژه رادیولوژیست‌های سازمان تأمین اجتماعی تبریک گفت و افزود: در دوران شیوع کرونا، این قشر از همکاران متحمل زحمات مضاعف شده‌ و اهتمام ارزنده‌ای برای ارائه خدمات به بیماران و مراجعه‌کنندگان مراکز تشخیصی و درمانی متقبل می‌شوند.

مازیار هوشمند مدیرعامل موسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه نیز در این مراسم گفت: موسسه آتیه بازوی رسانه‌ای سازمان تامین اجتماعی است و با هدف افزایش ارتباط و تعامل سازمان و شرکای اجتماعی شکل گرفته است.

وی با بیان اینکه در این موسسه در ادوار متعدد اقدامات اثرگذار فرهنگی و رسانه‌ای انجام گرفته است، گفت: همگام با تحولات اجتماعی انتشار مطالب تخصصی در رسانه های مکتوب، برخط و شبکه‌های اجتماعی به صورت همزمان در این موسسه دنبال می‌شود و تلاش شده که ماموریت‌های محوله به بهترین نحو انجام شود.

در پایان این مراسم سایت خبری تحلیلی آتیه آنلاین با نشانی atiyeonline.ir رونمایی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =