گاز رسانی به میمه و زرین آباد دهلران ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

ایلام- ایرنا - مدیر امور مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان ایلام گفت: عملیات اجرایی خط تغذیه گاز رسانی به دو شهر سراب میمه و زرین آباد از توابع شهرستان دهلران با ۸۰ درصد پیشرفت در حال اجرا است.

به گزارش ایرنا، کامران شریفی روز یکشنبه در جریان بازدید نماینده حوزه جنوبی مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی از چگونگی روند گازرسانی به بخش زرین آباد شهرستان دهلران اظهار داشت: خط تغذیه این دو بخش ۸۰ کیلومتر و ۴۰ کیلومتر شبکه بوده که کار عملیات اجرایی نزدیک به ۶۰ کیلومتر آن تکمیل شده است.

وی اعتبار هزینه شده در اجرای این طرح گازرسانی را افزون بر ۴۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: هم اکنون ۱۴ پیمانکار در فازهای مختلف این پروژه با جدیت تمام در حال فعالیت هستند.

مدیر امور مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان ایلام پیشرفت فیزیکی کلی پروژه را ۸۰ درصد بیان کرد و یادآور شد: تلاش خواهیم کرد تا در ایام مبارک دهه مبارک فجر امسال این پروژه گازرسانی تکمیل و به شبکه گاز سراسری متصل شود.

شریفی با اشاره به وضعیت گازرسانی در مناطق شهری استان گفت: هم اکنون میزان برخورداری مناطق شهری از شبکه توزیع گاز ۹۹ درصد است

وی تاکید کرد: با تمام عملیات گازرسانی به این ۲ شهر باقی مانده تا پایان امسال ضریب نفوذ گازرسانی در شهرهای استان به ۱۰۰ درصد خواهد رسید.

هم اکنون ۴۵۹ روستا و ۲۳ شهر استان ایلام از نعمت گاز برخوردار هستند.

شهرستان دهلران در ۲۲۰ کیلومتری ایلام واقع است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha