۲۱ هزار دستگاه موتورسیکلت توقیفی در پارکینگ های گیلان است

رشت - ایرنا - رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی گیلان از آغاز اجرای طرح ترخیص موتورسیکلت های توقیفی خبر داد و گفت: در حال حاضر ۲۱ هزار دستگاه موتور سیکلت توقیفی در پارکینگ های استان وجود دارد.

سرهنگ امیر طالبی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این طرح مربوط به موتورسیکلت هایی است که قبل از تاریخ ۲۹ اسفند پارسال توقیف شده است، افزود : برای پیشگیری از انباشت بیشتر موتورسیکلت در پارکینگ های استان از امروز تا هفدهم دیماه طرح بخشودگی جریمه پارکینگ، عدم اعمال جریمه گواهینامه، بیمه نامه و پلاک، موتورسیکلت های توقیفی اجرا می شود.

وی تصریح کرد : مالکان موتور سیکلت های توقیفی می توانند در مهلت تعیین شده برای ترخیص وسیله نقلیه شان اقدام کنند.

وی افزود : مالکان موتورسیکلت های توقیفی تا هفدهم دی ماه یعنی ۲ ماه فرصت دارند به نرم افزار پلیس من و یا دفاتر پلیس +۱۰ با همراه داشتن اسناد کامل شامل کارت ملی، برگ سبز موتورسیکلت، برگه پارکینگ به دفاتر پلیس +۱۰  مراجعه ودر کمتر از یک ساعت فرآیند ترخیص موتور خود را انجام دهند.

 سرهنگ طالبی اظهار کرد: در صورتی که مالکان موتورسیکلت های توقیف شده طی مدت تعیین شده برای ترخیص اقدام نکنند موتورهایشان در مزایده فروخته و هزینه آن صرف امور عام المنفعه می شود.

 براساس این طرح از ۲۹ اسفندماه  به قبل، موتورسیکلت های رسوبی (از سال ۹۰ تا ۹۸) که در پارکینگ ها هستند با رفع موانع و ایجاد شرایطی خاص ترخیص می شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =