سرپرست پارس جنوبی: حتی یک ریال از حقوق بازیکنان را پرداخت نکرده‌ایم

بوشهر-ایرنا- سرپرست تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر گفت: این تیم به عنوان قهرمان لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در سال جاری به دلیل مشکلات مالی حتی یک ریال از حقوق بازیکنان خود را پرداخت نکرده‌است.

اکبر فرید روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پس از پیگیری‎های فراوان سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ۶ میلیارد ریال برای حمایت از تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی در اختیار داره کل ورزش و جوانان استان بوشهر قرار داد که این اداره کل تاکنون فقط سه میلیارد ریال آن را به این تیم پرداخت کرده‌است.

وی با بیان اینکه این مبلغ بابت ۴۰ درصد مطالبات فصل به بازیکنان پرداخت شده‌است، یادآورشد: سه میلیارد ریال باقیمانده که در حدود نیمی از مطالبات بازیکنان برای فصل جاری است تاکنون به این تیم پرداخت نشده‌است و درصورت حمایت نشدن، این تیم از لیگ برتر فوتبال ساحلی کنار خواهد کشید.

فرید ادامه داد: همه این بی مهری‎‌ها به تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر در حالی است که امسال بیش از ۹۰ درصد بازیکنان آن بومی هستند و ۶ ملی پوش غیربومی تیم در سه سال گذشته به صورت تدریجی ازآن خارج شدند تا فوتبال ساحلی بوشهر با کمک بوشهری‎ها رونق بگیرد.

وی گفت: "امیر سالمی" یکی از بازیکنان تیم پارس جنوبی بر اثر پاره شدن رباط متحمل قرض ۳۰۰ میلیون ریالی برای درمان خود شده‌است که اکنون در صورت نگرفتن پول قرارداد امسالش بدون شک در تنگنای شدید مالی قرار می‎گیرد زیرا جز فوتبال منبع درآمد دیگری ندارد و تنها امیدش برای پرداخت این بدهی، پول قراردادش در تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر است.

فرید ادامه داد: بیشتر بازیکنان این تیم متاهل و در شرایط خاص اقتصادی امروز بی‌صبرانه در انتظار دریافت مبلغ قرارداد خود از بازی‌های این فصل هستند.

وی تاکید کرد: پرداخت مطالبات کمترین حق بازیکنان و کادر فنی است که در شرایط سخت امسال و بیماری کرونا با کسب هفتمین عنوان قهرمانی برای فوتبال بوشهر اعتبار و افتخار کسب کردند از این رو  باید پولی که از پارس جنوبی بابت تیم ساحلی واریز شده به آنها پرداخت شود.

فرید افزود: پارس جنوبی اکنون پنج بازیکن ملی پوش دارد که بدون شک پرداخت نشدن مطالبات آنها کیفیت کار آنها در تیم ملی نیز تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز گفت: ۶ میلیارد ریال پرداختی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با عنوان حمایت از ورزش استان بوشهر پرداخت شده و همه آن سهم فوتبال ساحلی نیست.

احمد بهروزیان فر افزود: چنانچه اسنادی مبنی بر اثبات این ادعا که پول پرداختی مختص تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر موجود است باید به اداره کل ورزش و جوانان تحویل تا کل پول به این تیم پرداخت شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها