رحمانی فضلی درگذشت نماینده سابق تهران را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پیامی درگذشت محمدرضا نجفی از جانبازان و ایثارگران دوران دفاع مقدس و نماینده مردم تهران در دوره دهم مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

به گزارش شنبه شب ایرنا، در پیام تسلیت رحمانی فضلی آمده است: خبر درگذشت محمدرضا نجفی نماینده محترم سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها در مجلس دهم که همکاری شایانی در چارچوب وظایف نمایندگی با وزارت کشور داشتند، موجب تاثر و تاسف شد.

وزیر کشور افزود: ضمن درخواست غفران و رحمت واسعه الهی برای آن فقید سعید، این فقدان تاثربرانگیز را صمیمانه به خانواده محترم و دوستان او تسلیت می گویم و برای عموم بازماندگان از خدای بزرگ، صبر و اجر مسالت دارم.

به گزارش ایرنا، «محمدرضا نجفی» نماینده مردم تهران در مجلس دهم روز جمعه -شانزدهم آبان ماه- به دلیل عارضه قلبی در ۵۱ سالگی درگذشت.

مرحوم نجفی که سابقه شیمیایی شدن در جنگ ۸ساله ایران و عراق را داشت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، در لیست ۳۰ نفره ائتلاف فراگیر اصلاح‌طلبان توانست به عنوان نفر بیست و هشتم از حوزه انتخابیه تهران وارد مجلس دهم شود.

این جانباز دفاع مقدس در مجلس دهم عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، نایب رییس مجمع نمایندگان استان تهران و کمیسیون تلفیق برنامه پنجساله ششم توسعه کشور در مجلس بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

سرخط اخبار سیاست