۱۸ آبان ۱۳۹۹،‏ ۸:۵۹
کد خبرنگار: 1169
کد خبر: 84102150
۰ نفر

برچسب‌ها

۷۲ واحد صنفی متخلف در ماکو پلمب شد

ارومیه- ایرنا- سرپرست فرمانداری ماکو با اشاره به آغاز فعالیت اکیپ مشترک بازرسی از ۳۰ مهر در این شهرستان گفت: این تیم از ۴۷۰واحد بازرسی کرده و ۷۲ واحد صنفی متخلف نیز پلمب شده است.

رعنا قربانی روز یکشنیه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین در این مدت ۲۳ واحد صنفی به تعزیرات حکومتی معرفی شده است.

وی با بیان اینکه ماکو همچنان در وضع بسیار نامناسب شیوع بیماری کرونا قرار دارد، اضافه کرد: با تمدید محدودیت‌ها از سوی ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا، همچنان اکیپ مشترک متشکل از نمایندگان فرمانداری، شبکه بهداشت و درمان، نیروی انتظامی، صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و شهرداری در راستای اعمال محدودیت ها و پلمب واحدهای متخلف به صورت مستمر و شبانه روزی در سطح شهرستان فعالیت خود را ادامه می دهند.

سرپرست فرمانداری ماکو ادامه داد: اجرای هرگونه مراسم عروسی و عزاداری در این شهرستان ممنوع بوده که در این راستا از برگزاری هفت مراسم عروسی و پنج مراسم ترحیم توسط اکیپ مشترک جلوگیری شده است.

قربانی اظهار داشت: در صورت عدم رعایت مردم و اصناف، کرونا همچنان قربانیان خود را بیشتر خواهد کرد و تنها راه مقابله ماسک زدن و خانه ماندن است تا زنجیره اتصال قطع شود.

به دنبال درخواست و پیگیری ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا مبنی بر لزوم تمدید محدودیت های اعمال شده به منظور کنترل شیوع بیماری کرونا، کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با تمدید محدودیت های کرونایی گروه های شغلی ۳ و ۴ برای ششمین هفته متوالی به مدت یک هفته دیگر در شهرستانهای ارومیه، چالدران، پلدشت، چایپاره، شوط، سردشت، میاندوآب و شاهین دژ از ۱۷ تا ۲۳ آبان ماه موافقت کرد و همچنین محدودیت های گروه ۲، ۳، ۴در شهرستانهای ماکو، مهاباد، پیرانشهر، نقده، اشنویه، بوکان، خوی، تکاب و سلماس نیز تا ۲۳ آبان به قوت خود باقیست.

ماکو با بیش از ۱۰۰هزار نفر جمعیت یکی از شهرهای شمالی استان آذربایجان غربی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha