دبیران گفت و گوهای تخصصی کارگروه مجازی کرونا تجلیل می شوند

ایلام - ایرنا - رییس خانه مطبوعات استان ایلام گفت: دبیران گفت و گوهای تخصصی کارگروه رسانه ای کرونا با مشارکت خانه مطبوعات و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تجلیل می شوند.

به گزارش ایرنا، سامی شهبازی روز شنبه در نشست استانی ستاد کرونا افزود: این تجلیل شامل فعالان رسانه عضو کارگروه رسانه کروناست که نقش اصلی را در مدت تشکیل این کارگروه ایفا و دبیری گفت و گوهای تخصصی را بر عهده داشتند.

وی با بیان اینکه در مرحله نخست مبلغی بین سه تا پنج میلیون ریال بصورت نقدی به این افراد پرداخت می شود، اظهار داشت: این کمک نقدی ادامه داشته و در بخش های بعدی فعالان این کارگروه دوباره تجلیل خواهند شد.

به گفته شهبازی، در این مرحله ۴۵ نفر از دبیران گفت و گوهای تخصصی عضو این کارگروه تجلیل و در مرحله بعد این تقدیر برای فعالان رسانه عضو کارگروه ادامه خواهد داشت.

وی با قدردانی از حمایت های ارشاد اسلامی ایلام در این زمینه گفت: کارکرد ذاتی رسانه مقابله با پدیده کروناست و یکی از قشرهایی که صادقانه بعد از پرسنل پزشکی در حال مبارزه با این پدیده هستند، اصحاب رسانه است.

شهبازی تاکید کرد: در مقطع کنونی نیاز است رسانه ها بصورت اقناعی این بیماری را جدی تر از گذشته برای مردم تبیین تا مردم آموزش های لازم را کسب کرده و همه پروتکل‌های بهداشتی وشیوه نامه های درمانی را رعایت کنند.

به گفته وی، صاحبان رسانه‌ هم اینک مورد وثوق مردم بوده و از طریق رسانه ها باید این نگاه را به مردم بدهیم که سبک زندگی کرونایی را باید تحمل کنند.

وی همگرایی رسانه ها در شرایط خاص و بحرانی استان را ستود و گفت: هم پوشانی وهم افزایی صنف رسانه در مقایسه با سایر صنوف بی نظیر است.

وی حضور و نگاه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در کنار هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان را یک فرصت مغتنم و فوق العاده دانست و اضافه کرد: این روزها نگاه مدیریت ارشد استان از جمله استاندار پرتلاش استان و تمامی دستگاه ها به مجموعه رسانه ها و خانه مطبوعات مطلوب است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =