سولسشر: برای باختن یونایتد برنامه بازی‌ها را این‌گونه چیده‌اند

تهران- ایرنا- «اوله گانر سولسشر» پس از پیروزی منچستریونایتد برابر اورتون و برداشته شدن موقتی فشارها از روی خود با انتقاد از برنامه زمانبندی دیدار تیمش گفت که «مقامات برای شکست یونایتد چنین برنامه‌ریزی کرده‌اند.»

به گزارش ایرنا، یونایتدها تاکنون از هفت بازی افتتاحیه خود در فصل جدید لیگ جزیره تنها دوبار پیروز شده اند و پس از شکست متوالی برابر آرسنال در صدمین حضور سولسشر روی نیمکت این تیم و باخت به باشاک شهیر ترکیه، شایعات زیادی مبنی بر آینده وی در اولدترافورد گوش به گوش شد.

با این وجود، یونایتد با پیروزی سه بر یک برابر اورتون، از شدت فشارهای وارد بر سولسشر کاست و مرد نروژی در خصوص زمانبندی دیدارهای تیمش در لیگ جزیره گفت: برای باختن ما برنامه چیده بودند. برای ناکام ماندن بچه‌های تیم؛ ما چهارشنبه شب در ترکیه بودیم و شنبه ظهر در لیگ بازی داشتیم؛ این برنامه ریزی یک هرج و مرج تمام عیار است.

وی افزود: نمی‌توانم بیش از این از شاگردانم بابت شخصیتی که نشان دادند، قدردانی کنم. شایستگی آنها بیشتر از آن است که مثل امروز رها شوند تا ببازند. مقامات از عمد برای شکست چنین برنامه‌ریزی انجام دادند. لیورپول و منچسترسیتی را ببینید، آنها سه‌شنبه بازی داشتند و در لیگ باید فردا (یکشنبه) به میدان بروند؛ چه کسی پاسخگو است؟ این شرایط من را به ستوه آورده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =

سرخط اخبار ورزش