رحمتی: برد ابتدای فصل شهرخودرو را به هواداران تقدیم می‌کنم

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو خراسان گفت: سه امتیاز و برد ابتدای فصل را به همه هواداران خوب این تیم از جمله مردم مشهد و خراسان رضوی تقدیم می کنم.

سید مهدی رحمتی روز شنبه در نشست خبری پس از بازی با تیم فوتبال ماشین سازی تبریز افزود: از عوامل تدارکات و مسوولان باشگاه و همه بازیکنان که در شرایط سخت اقتصادی و کرونایی تلاش می‌کنند تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه به دنبال جذب یک مدافع در تیم هستیم ادامه داد: فرشاد فرجی را در آخرین لحظات از دست دادیم، از طرفی کرونا نیز دیگر مدافع ما را از بازی امروز محروم کرد لذا به دنبال برطرف کردن مشکلات در این بخش هستیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو خراسان در باره احتمال تعطیلی دوباره لیگ برتر به خاطر شیوع کرونا گفت: تعطیلی لیگ برتر فوتبال موجب لطمه خوردن تیم‌هایی می شود که در زمان مقرر خود را آماده کرده، برنامه ریزی و تمرین داشته و اردوی تدارکاتی برگزار کرده‌اند، معتقدم این تیمها از جمله تیم شهرخودرو متضرر خواهند شد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز نیز با انتقاد از ضعف برنامه ریزیها در سازمان لیگ گفت: شرایط اقتصادی به گونه ای است که امروز همه تیمها بدهکارند، از سوی دیگر پنجره انتقالاتشان بسته است، زمان شروع لیگ مشخص نبود و در آستانه آغاز لیگ نیز ایفمارک (تستهای پزشکی الزامی ابتدای فصل)  سه نفر را از ترکیب تیم ما خارج کرد لذا ساختار تراکتورسازی بهم ریخت.

وحید بیاتلو افزود: سازمان لیگ به کسی اجازه انتقاد نمی دهد از طرفی برخی افراد از جمله برخی خبرنگاران، فدراسیون و برخی افراد مانند همان خانم که "کی روش" را از ایران فراری داد اکنون فعال هستند، امروز می گویم باید به یک سری دلال و حتی برخی خبرنگاران در این لیگ باج داد.

وی با بیان اینکه به تیم خود ایمان دارم ادامه داد: ماشین سازی ۲۰ بازیکن بزرگسال از دست داده و مجبور به جذب ۲۰ بازیکن جدید شده، می خواهند زنوزی را که ۱۵ میلیارد تومان بدهی‌های این تیم را داده نیز از فوتبال فراری دهند.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: تیم شهرخودرو خراسان مهره‌هایی بهتر و باتجربه تر از ما داشت و همچنین از باورهای بهتری برای برد نسبت به ما برخوردار بود، دروازه بان این تیم نیز امروز بازی خوبی از خود نشان داد.

تیم فوتبال شهرخودرو خراسان روز شنبه در نخستین هفته لیگ برتر تیم فوتبال در یک بازی موفق با نتیجه سه بر صفر میهمان خود ماشین سازی تبریز را در مشهد شکست داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =