فکری راه خود را از استراماچونی، شفر و منصوریان جدا کرد

تهران- ایرنا- استقلال موفق شد بعد از چهار فصل در اولین بازی فصل به برتری برسد و سه امتیاز را از آن خود کند.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال استقلال تهران در اولین بازی خود در لیگ بیستم در ورزشگاه آزادی به مصاف مس رفسنجان رفت و در نهایت با ۲ گل از سد این تیم تازه لیگ برتری شده گذشت. وریا غفوری و امیر ارسلان مطهری، گلزنان استقلال در این مسابقه بودند.

این نتیجه در حالی به دست آمد که استقلال در چهار فصل اخیر نتوانسته بود در بازی اول به برتری برسد و سرانجام این طلسم توسط محمود فکری شکسته شد. آبی پوشان تهرانی آخرین بار در لیگ پانزدهم موفق شده بودند برد را در هفته نخست مال خود کنند. جایی که شاگردان پرویز مظلومی در مشهد با نتیجه ۲ بر یک از سد تیم تازه لیگ برتری شده سیاه جامگان بگذرند. سجاد شهباززاده در آن مسابقه هر ۲ گل استقلال را زده بود.

اما در فصول بعدی بردی حاصل نشد. استقلال در لیگ شانزدهم مقابل نفت تهران به تساوی یک بر یک رسید. فصل بعد هم تیم علیرضا منصوریان در آبادان با تک گل کرار جاسم به صنعت نفت باخت. در لیگ هجدهم نوبت به وینفرد شفر رسید تا نتواند در ورزشگاه آزادی از سد پیکان بگذرد. آن مسابقه با نتیجه مساوی بدون گل تمام شد. نهایتا نیز آندره‌آ استراماچونی و تیم تحت هدایتش در لیگ نوزدهم موفق نشدند از پس ماشین سازی بربیایند و سبزقبایان تبریزی با تک گل اتابک زارعی از سد تیم پایتخت نشین گذشتند.

حالا اما فکری به این طلسم تلخ که حسابی هواداران استقلال را آزرده خاطر کرده بود پایان داد. آبی‌ها در چهار فصل اخیر برای رسیدن به نخستین برد دست کم سه هفته و حداکثر هفت هفته صبر کرده بودند و حالا دیگر چنین فشاری را روی خود ندارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha