۱۷ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۴۹
کد خبرنگار: 1331
کد خبر: 84102039
۱ نفر

برچسب‌ها

فکری: رفتار «شفر» جوانمردانه نبود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران از وینفرد شفر سرمربی اسبق آبی‌پوشان پایتخت گلایه کرد و گفت: به عنوان یک ورزشکار از همکار خود گلایه‌مندم که کار ناجوانمردانه‌ای انجام داده و باوجود دریافت مطالبات خود، برای باز شدن پنجره نقل و انتقالات، اقدام نکرده و نامه نزده است.

به گزارش ایرنا، محمود فکری در پایان دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و مس رفسنجان در چارچوب هفته نخست فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر که در ورزشگاه آزادی برگزار شد و با برتری دو بر یک آبی‌پوشان پایتخت پایان یافت، اظهار کرد: به بازیکنان خود خسته نباشید می‌گویم زیرا با تمام وجود بازی کردند و عملکرد کم نقصی را به نمایش گذاشتند.  

وی افزود: در نیمه اول و دوم موقعیت‌های زیاد گلزنی ایجاد کردیم و شاید به خاطر فشارهای ناشی از آغاز لیگ، در نیمه اول نتوانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم اما در نیمه دوم توانستیم از موقعیت‌ها بهره ببریم و حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری نیز به ثمر برسانیم.  

سرمربی استقلال تهران گفت: با توجه به اینکه آغاز لیگ بود، خوب عمل کردیم و البته تیم مس رفسنجان نیز تیم خوبی بود و بی‌شک در آینده از این تیم بازی‌های بهتری خواهیم دید.  

فکری در پاسخ به سوال دیگری درباره سرنوشت پنجره نقل و انتقالاتی استقلال نیز اظهار داشت: اگر مطالبات پرداخت شده باشد، به عنوان یک ورزشکار از همکار خود گلایه‌مندم که کار ناجوانمردانه‌ای انجام داده و به‌رغم دریافت مطالبات خود، برای باز شدن پنجره نقل و انتقالات، نامه نزده است. امیدوارم کمتر شاهد این گونه رفتارهای ناپسند در فوتبال باشیم.  

وی افزود: البته از از قبل به تیم خود و بازیکنانم اعتقاد کامل داشتم و امیدوارم در آینده پنجره نقل و انتقالات باز شود و بتوانیم از تمامی بازیکنان خود استفاده کنیم.

سرمربی استقلال همچنین در نشست خبری بعد از مسابقه اظهار کرد: روزهای سختی را می‌گذرانیم و نیاز بود در آغاز مسابقات، پیروز از زمین خارج شویم که خوشبختانه این اتفاق افتاد. خدا را شکر توانستیم یک بازی روان ارائه بدهیم و با دو گل برنده شویم که قطعا به ما کمک می‌کند.
فکری در پاسخ به سوالی درباره میزان رضایتمندی خود از بازیکنان و همچنین سرنوشت پنجره نقل و انتقالات استقلال گفت: روزهای بسیار سختی را گذراندیم و فشار و مشکلات زیادی هم از نظر امکانات و هم مسائل مدیریتی ناشی از  بسته بودن پنجره نقل و انتقالات داشتیم.  
سرمربی استقلال افزود: خوشبختانه بازیکنان‌مان خیلی خوب این مشکلات و فشارها را تحمل و مدیریت کردند و توانستیم امروز با آرامش وارد مسابقه شویم و با آرامش نیز مسابقه را به پایان رساندیم.
وی تأکید کرد: بسته بودن پنجره نقل و انتقالات نیز یک مقدار دست ما را در تعویض و حتی نحوه ترکیب اصلی بسته بود. در مجموع بازیکنان خوبی داریم که به آنها اعتقاد دارم. خدا را شکر بازیکنان‌مان تلاش خوبی کردند و دو تعویض هم داشتیم و از جوان‌هایمان استفاده کردیم.  
فکری درباره خبر ابتلای نادری به کرونا گفت:‌ این خبر از سوی باشگاه تکذیب شد؛ ضمن اینکه در تست مجددی که از نادری گرفتند، هیچ مشکلی وجود نداشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =