۲۳۲ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

بوشهر- ایرنا- دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۲۳۲ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های این استان بستری هستند.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر روز شنبه به نقل از سعید کشمیری اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۲ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.

وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۳ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۱۲ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: یک نفر از همشهریانمان (آقایی ۴۰ ساله) روز گذشته فوت‌شده‌ که تست کرونای وی امروز مثبت اعلام‌ و هیچ‌گونه بیماری زمینه‌ای نیز نداشته است.

کشمیری بابیان اینکه هم‌اکنون ۳۶ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۱۴ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۵ هزارو ۷۸۹  نفر بوده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر اظهارداشت: با ثبت موارد فوتی جدید، مجموع جان‌باختگان کرونا در این استان  تا ۱۷ آبان ماه به عدد ۷۳۱ ‏رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =