شهرداری باشت ۲۵ میلیارد ریال از دستگاه های اجرایی طلب دارد

گچساران - ایرنا - شهردار باشت  گفت: شهرداری این شهر ۲۵ میلیارد ریال از دستگاه های اجرایی، نهادها و سازمان های شهرستان طلب دارد.

به گزارش ایرنا، لطف اله موسوی شهردار باشت روز شنبه در نشست بررسی مشکلات مالی شهرداری باشت افزود: این بدهی مربوط به جرایم و عوارض ساخت و ساز برخی از دستگاه های اجرایی است.

وی تاکید کرد: با توجه به وجود چندین طرح نیمه تمام در باشت نیاز است تا دستگاه های اجرایی نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند.  

شهردار باشت تصریح کرد: در صورت پرداخت مطالبات شهرداری بخش عمده ای از مشکلات مالی برطرف و زمینه برای ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات در این شهر فراهم می شود.

موسوی عنوان کرد: طرح موضوع در کمیسیون ماده ۷۷ از راهکارهای قانونی برای تحقق مطالبات شهرداری هاست.  
شهردار باشت  اظهار داشت: ارتقای سطح خدمات شهروندی نیازمند همکاری مسئولان دستگاه های اجرایی بدهکار به شهرداری و پرداخت به موقع عوارض شهری از سوی شهروندان است.

شهردار باشت با اشاره به اینکه در چند سال اخیر ۱۰۰ طرح توسعه شهری در باشت کلنگ زنی یا افتتاح شده است گفت: شهرداری تلاش های گسترده ای برای ارتقای زیرساخت های شهری در سال های اخیر کرده و ادامه این خدمات نیازمند تعامل بیشتر شهروندان و مسئولان است.

موسوی عنوان کرد: احداث بوستان، فضای سبز، جدول گذاری و آسفالت ازجمله طرح های اجرا شده در سال های اخیر  در باشت بوده که سیمای این شهر را متحول کرده است.

شهردارباشت تاکید کرد: افزایش زیرساخت های توسعه  شهری افزون بر رفاه حال شهروندان نقش مهمی در توسعه اقتصادی این منطقه گردشگرپذیر دارد.

در دولت تدبیر و امید بیش از ۵۰۰ هزار متر مربع از معابر و خیابان‌های شهر باشت آسفالت شده است.

شهر ۱۰هزار نفری باشت در جنوب شرقی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =