دادستان ایلام: متکدیان توسط شهرداری ساماندهی شوند

ایلام - ایرنا - دادستان ایلام بر ساماندهی و جمع‌آوری متکدیان به عنوان یکی از وظایف شهرداری ایلام تاکید کرد و گفت: وجود این افراد که بیشتر در چهارراه ها اقدام به گدایی می کنند، چهره شهر را مخدوش کرده است.

به گزارش ایرنا، افشار خسروی زاد روز شنبه در نشست استانی ستاد کرونا افزود: ساماندهی این افراد از وظایف شهرداری است که باید هرچه سریعتر در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهد.

وی همچنین بر ایجاد و راه اندازی مرکز قرنطینه برای نگهداری معتادان متجاهر و متکدیان تاکید کرد و اظهار داشت: در این مکان باید از افراد معتاد و متکدی تست کرونا گرفته شده و به مدت ۴۸ ساعت تا دریافت پاسخ تست قرنطینه شوند.

وی اظهار کرد: در صورتی که تست این افراد منفی بود باید به مراکز ترک اعتیاد فرستاده شده و در صورت مثبت بودن مراحل درمانی آنها انجام شود.

دادستان ایلام اظهار کرد: در این زمینه برخی دستگاه‌ها همکاری لازم را نداشته که باید عزم همگانی وجود داشته باشد.

وی همچنین با اشاره به مصوبات ستاد استانی کرونا گفت: این مصوبات با وجود اینکه مناسب هستند ولی بسیاری از آنها بنحو مطلوب اجرایی نمی شوند.

وی با تاکید بر اجرای مصوبات ستاد استانی کرونا افزود: تمامی مصوبات این ستاد قابلیت اجرایی داشته و همه ملزم به اجرای آنها هستند.

دادستان ایلام با اشاره به مصوبه ستاد کرونا مبنی بر تعطیلی بازار ها و برخی مشاغل افزود: چنانچه اصناف در این زمینه مقاومت می کنند به دادستانی گزارش تا برخورد قانونی با خاطیان انجام شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =