خاکستر شدن یک باغ سیب در شیروان و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد_ ایرنا_ فرمانده انتظامی شیروان گفت: یک باغ سیب در روستای «اوغاز تازه» در این شهرستان با ۳۰ اصله درخت بارور در آتش سوخت.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس،  سرهنگ مسعود وحیدی روز شنبه اعلام کرد: پس از دریافت گزارش آتش سوزی ماموران انتظامی و آتش نشانی در محل حضور یافتند که آتش توسط آتش نشان ها مهار شد.
وی افزود: علت این حادثه توسط کارشناسان در حال بررسی است.

کشف بیش از ۱۷ هزار کیلوگرم آرد و سبوس قاچاق 

 فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: ۱۷ تن و ۲۷۰ کیلوگرم آرد و سبوس قاچاق گندم به ارزش ۶۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال در استان کشف و ضبط شد.

سردار علیرضا مظاهری اعلام کرد: با دریافت گزارشی مبنی بر اینکه افرادی اقدام به حمل و نگهداری مقدار زیادی کالای قاچاق در استان کرده اند،  کارآگاهان پلیس آگاهی با قدامات فنی و پلیسی موفق شدند محل نگهداری اقلام قاچاق را شناسایی کرده و از محل شناسایی شده مقدار ۶ تن و ۶۷۰ کیلوگرم آرد و ۱۰ تن و ۶۰۰ کیلوگرم سبوس گندم را کشف کنند.
وی گفت: در این رابطه ۶ نفر متهم نیز دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند که ۲ ماه پیش نیز از یکی از متهمان دستگیر شده ۱۰ تن آرد قاچاق کشف شده بود.

سردار مظاهری با اشاره به اینکه یکی از رانندگان از قاچاق بودن آرد حمل شده، اظهار بی اطلاعی کرده بود، به رانندگان توصیه کرد قبل از بارگیری اقلام، حتما مستندات و مجوزهای لازم را مشاهده کنند تا با مشکلاتی این چنینی روبه رو نشوند.

کشف بیش از ۱۰ تن چوب قاچاق در جاجرم 

فرمانده انتظامی جاجرم گفت: ۱۰ تن و ۷۰ کیلوگرم چوب قاچاق کشف و  یک نفر متهم نیز در این رابطه دستگیر شد.
سرهنگ رضا قندی  گفت: ماموران در حین کنترل محور مواصلاتی جاجرم- امیرآباد به یک دستگاه کامیون بنز حامل بار چوب بدگمان شده و آنرا برای بررسی بیشتر متوقف کردند که در بازرسی از آن این محموله قاچاق را به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال کشف کردند که خودرو به توقفگاه منتقل شده و محموله چوب تحویل اداره منابع طبیعی شد.

پلمب ۹ واحد متخلف در مانه و سملقان 

فرمانده انتظامی مانه و سملقان از پلمب ۹ واحد صنفی متخلف به دلیل نادیده گرفتن پروتکل های بهداشتی در این شهرستان خبر داد و گفت: در اجرای طرح  پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در سطح جامعه و طرح کنترل و نظارت بر صنوف، در هفته گذشته از ۳۶ واحد صنفی این شهرستان بازدید شد.
سرهنگ مهدی مهران فر افزود: در این راستا ۹ واحد صنفی متخلف به دلیل بی توجهی به هشدارها و عدم رعایت دستورالعمل های صادر شده پلمب شد و به ۱۱ واحد صنفی شامل آرایشگاه های زنانه، باشگاه، رستوران و فروشگاه خوار و بار نیز اخطار داده شد.

کشف محموله میلیاردی پیاز در اسفراین 

جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: ۱۳۰ تن پیاز احتکار شده به ارزش بیش از ۵ میلیارد ریال کشف و ۲ نفر نیز بازداشت شدند.  
سرهنگ محمد غلامی گفت: با  دریافت گزارشی مبنی بر اینکه افرادی با هویت معلوم در اسفراین اقدام به نگهداری غیرمجاز مقدار قابل توجهی پیاز در ۲ انبار کرده اند، ماموران به محل مورد نظر اعزام شده و در بازرسی از از این انبارها ۱۳۰ تن پیاز را که به صورت غیرقانونی و بدون اخذ مجوز از اداره صنعت، معدن و تجارت نگهداری می شد، کشف و با دستور قضایی هر ۲ انبار را پلمب کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =