انتخابات آمریکا چهره دموکراسی پوشالی این کشور را نمایان کرد

تهران- ایرنا- فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران گفت: آمریکا که خود را بهترین نظام دموکراسی جهان معرفی می‌کرد در انتخابات ریاست جمهوری خود ثابت کرد که این یک ادعای پوشالی است و مردم هیچ نقشی تصمیم‌گیری‌ها ندارند.

سردار حسن حسن‌زاده روز شنبه در آئین افتتاح ساختمان سپاه ۱۵ خرداد شهرستان قرچک با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: هر چند که با انتخابات اخیر، شاهد تغییراتی در آمریکا هستیم ولی بنا بر فرمایش رهبر معظم انقلاب، تغییر رئیس جمهور آمریکا تفاوتی به حال ایران ندارد چرا که سیاست این کشور در مقابله با مردم و نظام ایران اسلامی تغییری نمی‌کند.
وی تصریح کرد: انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا بر اساس نظام سرمایه‌داری طراحی شده و مردم هیچ نقشی در تصمیم‌گیری‌های این کشور ندارند.
وی گفت: کشوری که همواره داعیه دموکراسی، آزادی و دفاع از حقوق بشر دارد رئیس جمهورش نه به رأی مردم که با آراء الکترال انتخاب می‎شود و رأی مردم آمریکا هیچ تأثیری در انتخاب رئیس جمهور ندارند.
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران بیان کرد: این انتخابات باعث شد تا فردی که تا دیروز کشورش را مهد تمدن و دموکراسی در دنیا معرفی می‌کرد، در سخنرانی‌های اخیر انتخاباتی خود، کشور آمریکا را مهد فساد در دنیا نامیده و به چگونگی برگزاری انتخابات اعتراض ‌کند.
وی تصریح کرد: این نظام مقدس جمهوری اسلامی است که تمام ارکان کشور را به واسطه رأس مردم انتخاب کرده و به کار می‌گمارد و در اصل، ایران بهترین نظام دموکراسی جهان را در اختیار دارد.
حسن‌زده افزود: ترامپ فردی است که دستور شهادت حاج قاسم سلیمانی را صادر کرد و در اصل با این اقدام، حکم عزل خود را امضا کرد، محبوبیت ترامپ در دنیا و حتی کشور آمریکا به شدت کاهش پیدا کرده است و این را می‌توان در جریان انتخابات آمریکا مشاهده کرد.
وی اظهار کرد: آمریکایی که تلاش دارد به اغتشاشات ایران دامن زده و کشور را با چالش جدی مواجه کند، خود امروز درگیر فتنه‌های گوناگونی شده است.
وی با اشاره به تلاش سپاه پاسداران در خدمت رسانی به مردم گفت: قرچک، شهرستانی انقلابی، مذهبی و اثرگذار در استان تهران است که مردم این دیار، لایق بهترین خدمات هستند.
وی گفت: سپاه سیدالشهداء(ع) استان تهران در سه سال گذشته، سه ناحیه سپاه در مناطق مختلف استان افتتاح کرده و تلاش دارد تا با تقویت حضور مردم در صحنه، شرایط مطلوب‌تری را به ویژه در ایام شیوع ویروس کرونا، برای جامعه رقم بزند.
قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha