همکاری وزیران فرهنگ و کشور در برگزاری هفته کتاب ۹۹

تهران-ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر کشور، با ارسال نامه‌هایی، هماهنگی لازم در خصوص همکاری‌های مربوط به هفته کتاب را صورت دادند.

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا از ستاد خبری بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، وزارت کشور در نامه‌ای به استانداران سراسر کشور، برنامه‌ریزی در راستای هرچه بهتر برگزار شدن برنامه‌های بیست و هشتمین دوره هفته کتاب را خواستار شد.

نظر به برگزاری این هفته فرهنگی در هفته آخر آبان ماه سال جاری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با وزیر کشور در خصوص برگزاری این رویداد ملی در استان‌ها مکاتبه کرد.

بر همین اساس، رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور در نامه‌ای به استانداران سراسر کشور، برنامه‌ریزی در راستای هرچه بهتر برگزار شدن برنامه‌های بیست و هشتمین دوره هفته کتاب را خواستار شد.

در نامه جلال درخشه به استانداران سراسر کشور آمده است: «با توجه به شرایط کرونایی کشور و امکان ایجاد محدودیت در شیوه اجرای برخی آیین‌های حضوری، می‌توان با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و با تغییر شیوه‌ها و استفاده از روش‌های خلاقانه غیرحضوری، همچنان در جهت تقویت فرهنگ کتابخوانی و تشویق قشر کتابخوان در هفته کتاب در استان‌ها گام برداشت.»

بر این اساس استانداران سراسر کشور موظف شدند تا در راستای هماهنگی و تعامل سازنده با سایر سازمان‌ها، نهادها، مراکز فرهنگی، دولتی و غیردولتی استان در راستای هرچه بهتر برگزار شدن برنامه‌های بیست و هشتمین دوره هفته کتاب، اقدام کنند.

بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از ۲۴ تا ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ با شعار «دانایی؛ مانایی» برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =