۱۷ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۰۰
کد خبرنگار: 2235
کد خبر: 84101771
۰ نفر

برچسب‌ها

بیش از ۷۳۰۰ مورد بازرسی از اصناف شهرستان لاهیجان انجام شد

لاهیجان - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت لاهیجان گفت: در هفت ماهه اول سال جاری در مجموع ۷ هزار و ۳۴۸ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی در سطح بازارهای این شهرستان انجام شد.

محمدعلی حسین نیا روز شنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: در بازرسی های صورت گرفته از صنوف مختلف شهرستان لاهیجان ۵۰۳ مورد پرونده قضایی به ارزش ۲۵ میلیارد ریال برای واحدهای صنفی متخلف تشکیل شد.
وی با اشاره به انجام بازرسی از نانوایی های شهرستان لاهیجان گفت : این نظارت ها منجر به تشکیل ۲۰۸ پرونده تخلف برای نانوایی ها به ارزش یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت لاهیجان به انجام ۲۵۰ مورد بازرسی در حوزه عرضه خارج از شبکه در این شهرستان طی هفت ماه ابتدایی امسال اشاره کرد و اذعان داشت: ۴۴ پرونده به ارزش ۴۲۰ میلیارد ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

حسین نیا ادامه داد: ۱۴۱ تخلف عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان لاهیجان کشف شد که متخلفان برابر قانون به ۴۲۰ میلیون ریال جریمه شدند.

وی یادآور شد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و غیره توسط واحدهای مختلف صنفی، مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ به اداره صنعت، معدن و تجارت گزارش نمایند.

حدود ۹ هزار واحد صنفی، زیر نظر ۲۵ اتحادیه در شهرستان لاهیجان فعالیت دارند.

شهرستان لاهیجان با بیش از ۱۶۷ هزار نفر جمعیت در ۴۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است و تقسیمات سیاسی این شهرستان مرکب از دو بخش "مرکزی و رودبنه" است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها