مدیران هنری و دبیرخانه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند

تهران- ایرنا- طی حکمی از سوی دبیر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر،، مدیر دبیرخانه، دستیار دبیر و مدیر هنری این دوره جشنواره معرفی شدند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، حسین مسافرآستانه طی دو حکم جداگانه محسن بابایی‌ربیعی را به عنوان مدیر دبیرخانه و دستیار دبیر و مهدی دوایی را به عنوان مدیر هنری سی‌ونهمین جشنواره‌ تئاتر فجر معرفی کرد.

 محسن بابایی‌ربیعی دارای مدرک کارشناسی‌ارشد نمایش از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است. داوری در جشنواره‌های منطقه‌ای و سراسری، معاونت آموزش و پژوهش انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، دبیری کمیته علمی دومین و چهارمین همایش پژوهشی تئاتر مقاومت، سردبیری دو ماهنامه «نقش صحنه» و سایت جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، مشاور هنری موسسه «رسانه‌های تصویری»، مدیر هنری دو دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «یاس»، مدیر برنامه‌ریزی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر و ... بخشی از فعالیت‌های اوست.

مهدی دوایی مدیر هنری، سابقه فیلمسازی و طراحی گرافیک را در کارنامه هنری خود داراست وی همچنین دارای مدرک کارشناسی طراحی گرافیک از دانشکده‌ هنر و معماری و کارشناسی‌ارشد تهیه‌کنندگی و کارگردانی از دانشکده‌ صداوسیما است.

وی فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۷۸ آغاز کرد و در این دو دهه به عنوان مدیر هنری، مشاور، طراح و فیلمساز با سازمان‌ها و مجموعه‌های مختلفی تجربه‌ همکاری و تاکنون طراحی پوستر بیش از یک‌صد نمایش را بر عهده داشته است. عضویت در هیئت‌داوری رویدادها و جشنواره‌های گوناگون داخلی و خارجی بخش دیگری از کارنامه کاری اوست.

سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر در سال جاری برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =