۱۷ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۱۵
کد خبرنگار: 1276
کد خبر: 84101693
۰ نفر

برچسب‌ها

نجار: به احتمال وقوع بحران در تهران باور داریم

تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه همکاران ما به موضوع بحران و احتمال وقوع بحران در تهران باور دارند، گفت: اقدامات پیشگیرانه، تهران را در ابتدای مسیر تاب‌آوری قرار داده است.

به گزارش روز شنبه ایرنا از سازمان مدیریت بحران کشور، این مطلب را اسماعیل نجار در آیین بهره برداری از مرحله دوم سامانه پیش‌بینی و هشدار سیل و سامانه پیش‌ بینی یخبندان عنوان کرد و گفت: پیشگیری از حوادث طبیعی همواره از اولویت های سازمان مدیریت بحران در کشور است که این مقوله در شهر تهران  به دو بحران اصلی شناحته شده سیل و زلزله معطوف است.

وی با تاکید بر اهمیت داده های قابل اعتماد در برنامه ریزی صحیح افزود: با بهره برداری از سامانه های جدید می‌توان با برنامه ریزی مناسب در بخش پیشگیری و مقابله از بروز خسارت های اقتصادی و اجتماعی در شرایط بحران های ناشی از زلزله، سیل و یخبندان تا حد زیادی جلوگیری کرد.

رییس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه همکاران ما به موضوع بحران و احتمال وقوع بحران در تهران باور دارند، گفت: باید باور کنیم که شاید زلزله در تهران رخ دهد و باید آمادگی باشد. به همین دلیل هم از اهتمام شهردار تهران و مجموعه مدیریت شهری برای آمادگی پایتخت در برابر حوادث طبیعی قدردانی و تشکر می کنم.

سازمان مدیریت بحران کشور یک سازمان هماهنگ کننده، سیاستگذار، هدایت کننده و نظارت کننده بر ایجاد آمادگی و مقابله در مقابل انواع حوادث است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =