۸۰۰ کیلوگرم مواد مخدر غیردارویی در آذربایجان‌غربی امحا شد

ارومیه- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: ۸۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر غیردارویی که طی هفته های اخیر در استان کشف شده بود، امحا شد .

سردار علی ابراهیمی روز شنبه در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همچنین در این روز ۱۱۰ هزار عدد انواع قرص روان گردان امحا شد.

وی با اشاره به عملکرد پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون سه  هزار و ۳۰۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر و روان گردان در این استان کشف شده است.

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: همچنین در این مدت ۱۴ هزار و ۲۰۱ کیلوگرم انواع پیش ساز و مواد شیمیایی کشف شده است.

سردار ابراهیمی بیان کرد: در خصوص پرونده‌های جرائم مواد مخدر طی سال جاری در آذربایجان‌غربی پنج هزار و ۲۴۰ فقره پرونده تشکیل و سه هزار و ۱۷۷ میلیارد ریال ازاموال و داریی‌ها و مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف و ضبط شده است.

به گزارش ایرنا به نقل از فرمانده انتظامی آذربایجان غربی مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری‌ها و بد اخلاقی‌های اجتماعی و کاهش تصادف‌ها از اولویت‌های پنج گانه انتظامی این استان در سال جاری است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =