هیچ گونه مشکلی برای تامین کالاهای اساسی در قزوین وجود ندارد

قزوین – ایرنا – رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: هیچ گونه مشکلی در تامین و توزیع کالاهای اساسی از جمله روغن در استان قزوین وجود ندارد و قیمت گوشت قرمز هم به زودی تعدیل خواهد شد.

به گزارش ایرنا، عزیزالله افضلی روز شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان قزوین، افزود: از ۴۱۷ تن سهمیه روغن‌ تخصیص یافته به استان در جهت تنظیم بازار این محصول تا این لحظه ۲۸۸ تن در فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای و اصناف منتخب خوشنام سطح استان توزیع شده است.

این مسوول گفت: توزیع مابقی سهمیه تخصیص یافته روغن به استان نیز طبق نیاز بازار به تدریج انجام خواهد شد تا شاهد بازگشت آرامش به بازار این محصول در سطح استان باشیم.

وی با تاکید بر انجام بازرسی‌های مشترک در سطح استان، اضافه کرد:مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، اعم از گرانفروشی، احتکار، درج نکردن قیمت و... می‌توانند موضوع را از طریق سامانه ۱۲۴ اعلام نمایند تا در اسرع وقت مورد پیگیری قرار گیرد.

ارائه گزارش کارگروه فرعی سازمان جهاد کشاورزی استان در خصوص آخرین وضعیت قیمت گوشت قرمز ، ارائه گزارش عملکرد اتحادیه‌های صنفی در خصوص اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی و گزارش وضعیت بازار و موجودی کالاهای اساسی از دستورهای جلسه امروز ستاد تنظیم بازار استان بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =