گنبری: موفقیت «ونگر» در بایرن‌مونیخ حتمی است

تهران- ایرنا- «سرژ گنبری» وینگر آلمانی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ معتقد است که «آرسن ونگر» در صورت دستیابی به هدایت باواریایی‌ها، به طور قطع در این کار موفق خواهد شد.

به گزارش ایرنا و به نقل از سایت گل، «آرسن ونگر» سرمربی اسبق توپچی‌های لندن فاش کرد که مدیران بایرن‌مونیخ پیش از اینکه هدایت تیمشان را به «هانسی فلیک» واگذار کنند، به توافق با او نزدیک شده بودند. 

فلیک در اولین سال هدایت باواریایی‌ها توانست فاتح بوندس لیگا و لیگ قهرمانان اروپا شود اما «سرژ گنبری» معتقد است ونگر در صورت دستیابی به هدایت بایرن‌مونیخ، به طور قطع در این کار موفق خواهد شد. 

این بازیکن ۲۵ ساله که سابقه پوشیدن پیراهن آرسنال تحت هدایت ونگر را دارد در این خصوص، گفت: آیا ونگر در بایرن موفق می‌شد؟ بله حتما همینطور است. او ثابت کرده که مدیری خارق‌العاده برای باشگاهش بوده است.

وی در مورد تفاوت ونگر و فلیک، تصریح کرد: من در حال حاضر راحت‌تر می‌توانم با مربی خود ارتباط برقرار کنم که البته این موضوع احتمالا به بالا رفتن سن من و بیشتر شدن تجربه‌ام مربوط می‌شود. به نظر من زمانی که یک بازیکن جوان و خجالتی می‌خواهد با مربی بزرگی ارتباط برقرار کند، این کار سخت باشد. من معتقدم که چه ونگر و چه فلیک در سطح خیلی بالایی قرار دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =