شجاعی به دلیل نقد عملکرد فدراسیون فوتبال محروم شد

تبریز- ایرنا- مدیر روابط عمومی و رسانه باشگاه تراکتور تبریز دلیل محرومیت کاپیتان این تیم را صحبت‌های شجاعی بعد از بازی فینال جام حذفی و نقد عملکرد فدراسیون فوتبال از سوی وی عنوان کرد.

کریم جمالی روز شنبه در یک گفت و گوی خبری درباره محرومیت ۲ جلسه‌ای مسعود شجاعی، کاپیتان سرخ پوشان تبریزی، اظهار کرد:  زمانی که متوجه محرومیت مسعود شجاعی شدیم، از این رأی تعجب کردیم.

وی افزود: مسعود شجاعی یکی از با اخلاق‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران به حساب می‌آید و مردم این موارد را به خوبی می‌دانند، فوتبالی‌ها با بزرگی و منش مسعود شجاعی آشنا هستند و نیازی به توضیح در این مورد نیست.

وی اظهار کرد: با این حال، باشگاه تراکتور اعتراض خود را به محرومیت مسعود شجاعی اعلام کرده و امیدواریم که از هفته دوم بتوانیم از حضور این بازیکن با تجربه بهره ببریم.

مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتور با اشاره به دلیل محرومیت ۲ هفته‌ای مسعود شجاعی، خاطرنشان کرد: طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده، محرومیت مسعود شجاعی به خاطر مصاحبه پس از اتمام دیدار فینال جام حذفی و نقد عملکرد فدراسیون فوتبال است.

به گزارش ایرنا، تیم تراکتورسازی تبریز در نخستین بازی لیگ برتر فوتبال ایران دیروز در تبریز مقابل نفت مسجد سلیمان با نتیجه بدون گل متوقف شد.  

این تیم سال گذشته در لیگ برتر جایگاه چهارم و در جام حذفی قهرمانی را کسب کرد.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =