قرارداد ۷ بازیکن با تیم فوتبال بانوان همیاری آذربایجان‌غربی قطعی شد

ارومیه- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال بانوان همیاری آذربایجان‌غربی گفت: قرارداد هفت بازیکن با تیم قطعی شده و برای تکمیل تیم در حال مذاکره با چند بازیکن و استعدادیابی از بانوان استان هستیم.

افسانه هاشمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال برخلاف سال‌های گذشته، تمرینات تیم همیاری به صورت رسمی از ۲ هفته قبل آغاز شده و طی این مدت نیز بانوان فوتبالیست سراسر استان و همچنین چند بازیکن لیگ برتری در تمرینات حضور داشته‌اند تا در صورت رضایت با آنها قرارداد امضا کنیم.

وی اظهار کرد: تاکنون با آیسان رضایی و آرزو غیبی بازیکنان ارومیه‌ای، سحر محمدزاده بازیکن اهل ماکو، سمیه حکیمی بازیکن اهل مرند، سودا حسن‌زاده و زهرا جعفری بازیکنان اهل اردبیل و فائزه مدنی بازیکن اهل شهرستان تکاب به صورت قطعی به توافق رسیده و قرارداد امضا کرده‌ایم.

سرپرست تیم فوتبال بانوان همیاری آذربایجان‌غربی اضافه کرد: قرارداد ما با بازیکنان جوان، سه ساله بسته می‌شود و برای تکمیل تیم در حال مذاکره با بازیکنان لیگ برتری و استعدادیابی از بانوان استان هستیم تا با تیمی قدرتمند راهی لیگ برتر شویم.

هاشمی ادامه داد: با حمایت مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان، امسال مجوز باشگاه حرفه‌ای را دریافت و تمرینات تیم نیز زودتر آغاز شده است.

وی بیان کرد: لیگ برتر امسال از هفت آذر آغاز می‌شود و در گروه یک با ۲ تیم قدرتمند سپاهان اصفهان و شهرداری بم هم‌گروه هستیم و تلاش خواهیم‌کرد با کسب نتایج قابل قبول امیدوار به صعود نیز باشیم.

امسال، لیگ برتر فوتبال بانوان بدلیل شرایط خاص کرونا در ۲ گروه ۶ تیمی برگزار خواهدشد.

تیم همیاری آذربایجان‌غربی در گروه یک رقابت‌ها با تیم‌های شهرداری بم، سپاهان اصفهان، هیات فوتبال البرز، ذوب آهن اصفهان و نماینده خوزستان هم‌گروه است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =