دستگاه سی تی اسکن بیمارستان بستان آباد خریداری شد

تبریز-ایرنا- نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: دستگاه سی تی اسکن مورد نیاز بیمارستان استاد شهریار این شهرستان خریداری شده و با راه‌اندازی آن در هفته های آتی، شاهد کاهش مراجعات مردم به مرکز استان خواهیم بود.

غلامرضا نوری روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: تکمیل و تجهیز بیمارستان استاد شهریار با توجه به موقعیت جغرافیای و فراوانی جمعیت و استقرار صنعت در این شهرستان از مطالبات بحق مردم منطقه است.

وی اظهار کرد: خوشبختانه با مساعدت های استانی و مدیریت شهرستانی شاهد رفع کمبودهای این بیمارستان هستیم.

نوری، ورود خیران در حوزه بهداشت و سلامت شهرستان بستان آباد را قدمی در توسعه شاخص های بهداشتی این منطقه عنوان کرد و افزود: خوشبختانه خیران با رویکرد خیرخواهانه در این حوزه وارد شده اند، ولی با توجه به نیازهای منطقه لازم است در این حوزه خیران بیشتر مساعدت نمایند.

وی همچنین با اشاره به اختصاص اعتبار از محل صندوق توسعه ملی برای کمک به بهداشت و درمان کشور با دستور رهبر معظم انقلاب اضافه کرد: این اعتبار به تدریج آزاد و به بهش بهداشت و درمان تزریق می شود. 

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بخش قابل توجهی از این اعتبار به سیستم بهداشتی کشور برای پرداخت مطالبات مراکز بهداشتی و درمانی و بخشی هم برای تجهیز و تکمیل امکانات مورد نیاز در شرایط کرونایی حاکم بر جامعه در نظر گرفته خواهد شد.

بیمارستان ۷۵ تختخوابی استاد شهریار بستان آباد به ۹۰ هزار نفر جمعیت این شهرستان در ۶۰ کیلومتری شرق تبریز خدمات می دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =