جلوی ورود بیش از ۷۹ هزار خودرو به بجنورد گرفته شد

بجنورد- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: پلیس با اجرای طرح ممنوعیت ورود و خروج به شهر بجنورد، از ورود ۷۹ هزار و ۱۴۹ دستگاه خودرو به این شهر جلوگیری کرد و ۱۸ هزار و ۱۶۰ مورد تذکر به رانندگان داد.

سردار علیرضا مظاهری روز شنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از ابتدای اجرای این طرح ۱۶ تیم در حوزه انتظامی و ۱۲ گروه در حوزه پلیس راهور مشارکت داشته و تمام محورهای ورودی استان را زیر نظر گرفتند و یگان‌های انتظامی سطح استان نیز به صورت مستمر اقدامات پشتیبانی را در راستای کمک به نیروهای استقراری انجام ‌دادند.

وی خاطرنشان کرد: از آغاز اجرای این طرح در روز دوشنبه تا آخر جمعه‌شب گذشته،  ۸۱ هزار و ۶۰۵ دستگاه خودرو در محورهای این استان تردد داشته اند.

سردار مظاهری تصریح کرد: در این مدت ۷۹ هزار و ۱۴۹ دستگاه خودرو به کمربندی ها هدایت شده و از ورود آنان به شهر بجنورد جلوگیری به عمل آمد.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: در این طرح، رانندگان ۱۴۵ دستگاه خودرو به علت نقض محدودیت ها،  مشمول جریمه شده و با آنان برخورد قانونی شد.  

طرح فاصله گذاری اجتماعی در محورهای مواصلاتی مرکز استان خراسان شمالی، همزمان با کشور از دوشنبه ۱۲ آبان ماه سال جاری تا پایان روز جمعه شانزدهم آبان ماه اجرا شد.  

استان خراسان شمالی از ابتدای مردادماه گرفتار شرایط قرمز کرونایی شده است.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =