مهلت ارسال آثار به نمایشگاه مجازی صنایع‌دستی تمدید شد

اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی گفت: مهلت ارسال آثار هنرمندان برای شرکت و عرضه محصولات در نمایشگاه مجازی صنایع ‌دستی کشور به مدت یک هفته تمدید شد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی خوزستان خشایار نیکزادفر بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت ناشی از آن، با پیشنهاد و حمایت معاون صنایع‌دستی وزارت متبوع و با محوریت این شرکت، نمایشگاه صنایع‌دستی برای نخستین‌بار به ‌صورت مجازی و با حضور هنرمندان و صنعتگران در سراسر کشور برگزار شده است.

وی با اشاره به زمان گشایش این در روز ۱۳ آبان نمایشگاه همزمان با میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) افزود: با توجه به استقبال صنعتگران و هنرمندان صنایع‌دستی و هنرهای سنتی در سطح کشور از نمایشگاه ملی مجازی صنایع‌دستی مهلت ثبت‌نام برای آن دسته از کسانی‌که به هر دلیل تاکنون موفق به ثبت‌نام، درج اطلاعات و بارگذاری اقلام هنری و محصولات خود در سامانه نشده‌اند، تمدید شده است.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی ادامه داد: هنرمندان تا تاریخ ۲۲ آبان فرصت دارند از طریق ثبت‌نام و بارگذاری اطلاعات در سامانه tafrihati.com در نمایشگاه فوق شرکت و محصولات خود را عرضه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =