سردار فدوی: بهشت زهرا (س) در تدفین درگذشتگان کرونا موفق عمل کرد

شهرری- ایرنا- جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه تغسیل و دفن درگذشتگان کرونا طی روزهای ابتدایی اقدامی بسیار سخت به نظر می‌رسید، گفت: سازمان بهشت زهرا(س) شهرداری تهران در این زمینه پیشگام بود و موفق عمل کرد.

سردار علی فدوی روز شنبه در بازدید از قسمت های مختلف سازمان بهشت زهرا(س) و اقدامات مدیریتی این سازمان در بحران کرونا، اظهار داشت: پرسنل خدوم سازمان بهشت زهرا(س) با ایثار و از خودگذشتگی توانسته اند بر اینکه تمامی آرامستان های کشور باید از سازمان بهشت زهرا(س) برای بهبود عملکردشان در خدمات رسانی به مردم تبعیت و تاسی کنند.

وی افزود: عملکرد این سازمان الگو و چراغ راه خوبی برای تمامی آرامستان های کشور است.

فدوی با مقدس خواندن خدماتی که پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) به مردم ارائه می کنند، تصریح کرد: خدمات این سازمان " واجب کفایی " می باشد که موجب جلب رضایت مردم در حکومت اسلامی شده و بدون شک رضایت خداوند را نیز در پی داشته و ثوابی بی اندازه دارد.

این مسئول با اشاره به اینکه سپاه درکنار کارکنان زحمتکش سازمان بهشت زهرا(س) است، ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری و همراهی در این شرایط سخت و بحرانی ابراز کرد: ما از ابتدای این بحران برادرانه و مومنانه در کنار شما هستیم و به امید خداوند از این به بعد هم سپاه در کنار شما حضور دارد تا از این بحران به سلامت عبور کنیم.

لازم به ذکر است در ابتدای این دیدار سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با ارائه گزارشی از ۲۶۰ روز تلاش شبانه روزی و جهاد گونه پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) در بحران بی سابقه و تاریخی کرونا گزارشی ارائه کرد و گفت: در این ایام سخت و دشوار سپاه با برادری بیشترین همراهی و همکاری را با سازمان بهشت زهرا(س) داشته و همواره همراه و پشتیبانی کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =