۱۷ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۰۱
کد خبرنگار: 1163
کد خبر: 84101316
۰ نفر

برچسب‌ها

۹ هزار محتوای جدید آموزشی مقطع ابتدایی در کردستان تولید شد

سنندج - ایرنا - معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان از تولید و بارگذاری ۹ هزار و ۲۰۰ محتوای جدید آموزشی در بستر شاد برای تمام دروس دوره ابتدایی این استان به تفکیک هر پایه خبر داد.

صدیقه عبداللهی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مبنای آموزش مجازی دانش‌ آموزان شبکه شاد است اما برای دانش‌آموزانی که دسترسی به این شبکه ندارند بسته‌های یادگیری تولید شده است.

وی افزود: محتواهای جدید تولید شده نیز در قالب dvd تکثیر و در اختیار گروه‌های آموزشی شهرستان‌ها و مناطق قرار گرفته تا در اختیار دانش‌آموزانی که به شبکه شاد دسترسی ندارند، قرار گیرد.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان با اشاره به تولید درسنامه‌های آموزشی تمام دروس دوره ابتدایی براساس بودجه بندی سه ماهه پاییز گفت: این محتواها برای معاونان آموزشی و گروه‌های آموزشی شهرستان‌ها و مناطق ارسال شده تا در اختیار دانش‌آموزانی که دسترسی ندارند یا دانش‌آموزان لازم توجه قرار گیرد.

برگزاری جشنواره تولید فیلم‌های آموزشی کوتاه

وی به برگزاری جشنواره تولید فیلم‌های آموزشی کوتاه در بستر فضای مجازی به صورت ماهانه از طریق گروهای آموزشی استان نیز اشاره کرد و یادآور شد: این جشنواره می‌تواند زمینه تبادل تجارب مفید بین معلمان و مربیان را فراهم آورد.

عبداللهی اضافه کرد: با برگزاری جشنواره فیلم‌های کوتاه، بانک اطلاعات معلمان توانمند نیز تهیه می‌شود لذا مدیران مدارس باید معلمان و مربیان را به شرکت در این جشنواره تشویق و ترغیب کنند.

استان کردستان ۳۰۰ هزار دانش‌آموز دارد که در سه هزار و ۹۰۰ واحد آموزشی تحصیل می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha