فرماندار میانه بر افزایش رشته‌های دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد

تبریز- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه ضمن تاکید بر آغاز به کار واحد دانشگاه فرهنگیان در این شهرستان افزود: در زمینه افزایش رشته‌های مورد پذیرش این واحد نیز باید تلاش کرد.

محمدرضا مشایخی روز شنبه در جلسه هماهنگی آغاز فعالیت دانشگاه فرهنگیان شهرستان میانه گفت: با توجه شرایط و موقعیت جغرافیایی شهرستان میانه در استان، راه اندازی این مجموعه دانشگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است و امروز باید با استفاده از تمام ظرفیت و امکانات و پیگیری های مستمر با مساعدت مسئولین استانی و کشوری هرچه سریعتر  فعالیت این دانشگاه آغاز شود.

وی با اشاره شرایط کنونی حاکم بر آموزش در کشور و منویات مقام معظم رهبری در زمینه آموزش، بر نگاه ویژه و متفاوت به این امر تاکید کرد و افزود: فعالیت این واحد دانشگاهی در شهرستان نیازمند همکاری و مساعدت مسئولین استانی در راستای کیفیت بخشی آموزش و ایجاد بسترهای مناسب و ایمن برای پیشبرد فعالیت های آن می باشد.

پس از اتمام جلسه فرماندار ویژه میانه با همراهی مسئولین استان و شهرستان از فضای آموزشی شناسایی و تایید شده برای استقرار دانشگاه فرهنگیان بازدید کردند. 

دانشگاه فرهنگیان شهرستان میانه از ترم جاری و براساس ظرفیت استخدام شهرستان و مناطق همجوار برای تامین نیروی آموزشی و در قالب ماده 28 در محل مرکز آموزش نیروی انسانی شهید آیت اله حامدی میانه دانشجو پذیرش خواهد کرد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها