۲۰ آذر آخرین مهلت شرکت در جشنواره قصه‌گویی «روایت لبخند»

تهران- ایرنا- مدیرکل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان استان تهران گفت: متقاضیان برای شرکت در اولین جشنواره قصه‌گویی طنز یا به تصویر کشیدن لبخندهای پنج دقیقه‌ای می‌توانند آثار خود را در قالب ویدئو تا ۲۰ آذرماه سال‌جاری به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

فاطمه تنهایی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: شرکت در این جشنواره که با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود از ۱۵ مهرماه آغاز شد تا سنت قصه‌گویی در جامعه بازیابی و شادی و نشاط رواج یابد.

وی ادامه داد: نوجوانان  ۱۲ تا ۱۸ سال و ۱۸ سال به بالا حتی مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها هم می‌توانند در دو بخش قصه‌های امروز با لبخند در خانه بمانیم شرکت کنند و خاطره‌ها و تجربه‌های طنزآمیز، قصه‌های برگرفته از ادبیات کهن همچون کلیله و دمنه، گلستان سعدی، مرزباننامه را به این جشنواره ارسال کنند.

وی با بیان اینکه مدت زمان هر قصه‌گویی حداکثر پنج دقیقه است، توضیح داد: علاقه‌مندان می‌توانند تا ۲۰ آذرماه امسال با تهیه ویدئو به صورت افقی، فرمت mp۴، حجم۴۰۰ مگا بایت و ارسال به صندوق الکترنیکی afarinesh.kanoon.tehran@gmail.com یا در قالب لوح‌فشرده به نشانی معاونت فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران در این جشنواره شرکت کنند.

تنهایی بیان کرد: به سه نفر از برگزیدگان لوح سپاس جشنواره، جوایزی به رسم یادبود اهدا و برگزیدگان به جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی معرفی می‌شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =