دفتر بنیاد بین المللی غدیر در ۲۷شهر استان بوشهر دایر است

بوشهر - ایرنا - دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر استان بوشهر گفت: در حال حاضر این بنیاد در ۲۷ شهر این استان دارای دفتر نمایندگی است.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی دفتر امام جمعه گناوه روز شنبه به نقل از سردار حسین کارگر در آیین افتتاح دفتر بنیاد بین‌المللی غدیر در مصلای جمعه  افزود: رئیس بنیاد بین‌المللی غدیر هر شهر،  امام جمعه آن شهر و یک نفر به عنوان دبیر اجرایی و گروهی به عنوان معاون فرهنگی، آموزشی و معاونت خواهران همکاری داشته و هر کدام دارای شرح وظایف ویژه هستند.

وی اظهارداشت: در حال حاضر ۳۳۷ روستا در استان بوشهر دارای رابطین بنیاد بین‌المللی غدیر است که با مشارکت آنها برنامه‌های این بنیاد دنبال می‌شود.

دبیر بنیاد بین المللی غدیر استان بوشهر گفت: تبلیغ ولایت و امامت امیرالمومنین علی (ع)،قرائت و آموزش نهج البلاغه، آموزش غدیرشناسی، زمینه‌سازی برای مشارکت مردم در انجام کارهای فرهنگی متناسب با غدیر و برنامه‌های ویژه در چهار مناسبت جشن میلاد امیرالمومنین (ع)، ایام فاطمیه و شهادت حضرت علی (ع)، جشن دهه امامت و ولایت از جمله برنامه‌های این بنیاد  است.

امام جمعه گناوه گفت: به همت خیرین  شهرستان گناوه ، مکان دفتر نمایندگی بنیاد بین‌المللی غدیر این شهرستان آماده و افتتاح شده است.

حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی افزود: همه ما باید مبلغان و پیام‌رسان غدیر برای نسل جوان و آینده سازان کشور باشیم و در تقویت باورهای دینی جوانان گام برداریم.

وی گفت: باتوجه به اینکه دشمنان اعتقادات دینی جوانان کشور ما را مورد هجمه بی‌وقفه خود قرار داده‌اند، تقویت باورهای دینی می‌تواند این ترفند آنان را واکسینه و محافظت کند.

امام جمعه گناوه با تقدیر از تلاش‌های بنیاد بین المللی غدیر استان و دبیر اجرایی این بنیاد در شهرستان یادآورشد: بنیاد بین‌المللی غدیر شهرستان  از نمایندگی‌های پرتلاش و فعال بوده و  فعالیت‌های آن قابل تقدیر است.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =