منصوریان: زمان می برد تا شاگردانم به سیستم بازی عادت کنند

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم تراکتور با بیان اینکه سیستم غالب ما  ۳-۵-۲ بوده و با سه مدافع وسط و ۲ مهاجم بازی می کنیم، گفت: این سیستم به ما اجازه می‌دهد کاملاً مالکانه بازی کنیم و زمان می‌برد تا بازیکنان به این سیستم عادت کنند.

به گزارش ایرنا، علیرضا منصوریان جمعه شب در نشست خبری بعد از بازی تیمش با نفت مسجد سلیمان افزود: ما با حریفی روبه‌رو بودیم که دفاعی بازی می‌کرد و بابت این نوع بازی ایرادی از تیم حریف نمی‌گیریم. 

سرمربی تیم تراکتور با بیان اینکه در طول هفته راهکارهای مختلفی را تمرین کرده بودیم، خاطرنشان کرد: از شاگردانم به لحاظ تاکتیکی راضی هستم، اما فرصت‌های زیادی را از دست دادیم و با توجه به بارش باران که از ظهر امروز در تبریز آغاز شده بود،زمین را کاملا خیس کرده بود.

منصوریان در مورد اشکان دژاگه اضافه کرد: بچه‌های امروز خیلی خوب بازی کردند و فقط از شانس‌های‌ مان خوب استفاده نکردیم، اما به بچه‌ها خسته نباشید می‌گویم، مخصوصاً به اشکان دژاگه که امروز عملکرد بسیار خوبی داشت و در نبود مسعود، اشکان در زمین تا آخر بازی دوام آورد.

منصوریان با اشاره به صحنه‌ای که دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان خودش را روی زمین انداخته بود، اظهار کرد: در یک صحنه دیدم که مجتبی حسینی به بازیکنش گفت که بلند شود و به بازی ادامه دهد.

دی ادامه داد: در هر نیمه یک بار بچه‌ها به من گفتند روی آنها خطای پنالتی رخ داده که این موضوع را به کارشناسان محول می‌کنیم؛ معتقد هستم به جز این دو صحنه، داوری فوق‌العاده بود و داور مسابقه به خوبی بازی‌ را قضاوت می کرد فقط نیمه دوم داور باید وقت اضافه بیشتری می گرفت.

سرمربی سرخ پوشان تبریز راجع به وقفه لیگ برتر فوتبال گفت:‌ شنیدم لیگ برتر دو هفته برای بازی‌های ملی تعطیل می‌شود که ما زمان داریم.

وی با بیان اینکه تاکتیک یک سرمربی مانند نوشتن یک خط است، عنوان کرد: نوشتن خط اول با صد و پنجاهم با هم متفاوت است، من همیشه زحمت کشیدن را یاد گرفتم و توکلم به خداست و باید خیلی زحمت بکشم.

وی درباره ضعف تراکتور در بازی سازی توضیح داد: وقتی با تیمی بازی می‌کنیم که پنج مدافع دارد و چهار بازیکن هم جلوی آنها بودند، شرایط اینگونه است؛ خلق موقعیت ما خیلی خوب بود و می‌توان گفت بخشی از آن موقعیت سوزی بود؛ ما سعی می کنیم این مشکل را در طول فصل حل کنیم.

منصوریان در خصوص مهاجم تیمش یادآوری کرد: حمزاویی مهاجم بین‌المللی ماست، او و واسعی میان سه مدافع بودند و باز کردن این خط دفاع خیلی سخت بود.

سرمربی تراکتور در پاسخ به این سوال که تیم نفت مسجد سلیمان تیم ضعیفی بود، گفت: نباید تیم ها را ضعیف تلقی کرد، چرا که تمام تیم‌ها جلوی ما قطعاً تلاش می‌کنند عقب بازی کنند و کمتر جرأت بالا بازی کردن را دارند.

وی افزود: چهار یا پنج تیم چون فولاد، سپاهان، استقلال و پرسپولیس که به شیوه طبیعی خود بازی می‌کنند و این دلیل نمی‌شود که حریف را ضعیف در نظر بگیریم.

تیم تراکتور دربازی هفته اول لیگ برتر بیستم مقابل نفت مسجد سلیمان با نتیجه بدون گل متوقف شد تا با یک امتیاز به بازی بعدی چشم بدوزد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =