نتیجه دیدار امروز ملاک ارزیابی تیم آلومینیوم نیست

اراک - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: برد امروز تیم نساجی نتیجه تلاش بازیکنان است و این مسابقه نباید ملاک سنجش تیم آلومینیوم قرار گیرد.

«وحید فاضلی» شامگاه جمعه در نشست خبری پس از دیدار با آلومینیوم اراک افزود: بازی خوب و تاکتیکی‌ای را در نخستین دیدار لیگ برتر نظاره کردیم.

وی اظهار داشت: وضعیت آب و هوای اراک و نبود شناخت دو طرفه از سوی هر دو تیم، عاملی برای گره دقایق اولیه بازی بود اما رفته رفته بازیکنان خود را پیدا کردند و جریان بازی شکل گرفت.

 سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: راهبرد و تاکتیک آلومینیوم در این دیدار بهره مندی از فضای پشت مدافعان و ضربات ایستگاهی بود که با تلاش بازیکنان از فشار میزبان رها شدیم و به گل رسیدیم.

فاضلی افزود: ضدحملات و ضربات ایستگاهی در نیمه دوم دیدار به کمک نساجی آمد و گل‌های دوم و سوم شکل گرفت.

وی بیان کرد: از تلاش بازیکنانم تشکر می‌کنم این پیروزی را به هوادارانمان تقدیم می‌کنم و در واقع من آخرین نفری هستم که در کسب این پیروزی نقش داشتم.

سرمربی نساجی عنوان کرد: تیم آلومینیوم تیم تاکتیکی بود و مطمئن هستم حریفان آلومینیوم در اراک برای کسب نتیجه با مشکل روبرو می‌شوند.

فاضلی افزود: نباید برای سنجش این تیم به نتیجه این دیدار توجه کرد و تصور می‌کنم سرمربی این تیم، توانایی حفظ آلومینیوم را در لیگ برتر دارد.

وی در مورد نحوه قضاوت این دیدار گفت: داوری خوبی را شاهد بودیم.

تیم فوتبال آلومینیوم اراک (ایرالکو) عصر جمعه در نخستین دیدار خود در لیگ برتر فوتبال کشور میزبان تیم نساجی مازندارن بود که این بازی را با نتیجه سه بر صفر به حریف واگذار کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =