۱۶ آبان ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۰۰
کد خبرنگار: 1374
کد خبر: 84100770
۰ نفر

برچسب‌ها

سرمربی ذوب‌آهن از نحوه داوری با فولاد خوزستان اعتراض کرد

اصفهان- ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با اعتراض از نحوه داوری دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: دیدار امروز این دو تیم باید بررسی و رسیدگی شود.

به گزارش ایرنا، رحمان رضایی شامگاه روز جمعه در نشست خبری مجازی افزود: در مورد بازی نمی دانم چه بگویم ولی کافی است صحنه قبل پنالتی و بعد آن را نگاه کرد که چه اشتباهی توسط داور رخ داده است.

وی گفت: هر کس فوتبال را تشخیص نمی دهد می تواند متوجه شود این خطا بیرون از ۱۸ قدم بود و بازیکن حریف خودش را به محوطه ۱۸ قدم پرت کرد و پنالتی گرفت.

وی اظهارداشت:  داور بازی وقتی که بازیکن فولاد خوزستان با دست خطا می کند نمی بنید ولی ما که ۵۰ متر دور تر هستیم می بینیم ، چطور داور بازی نمی بیند، این دیدار باید بررسی و رسیدگی شود.

رضایی تصریح کرد:  بازی های لیگ برتر مهم است، متعجم که ۴۰ ثانیه قبل پایان بازی پنالتی این چنین می گیرند و می گفتید سه امتیاز این بازی را می دادیم و این همه دردسر  نمی کشیدیم.

وی با بیان اینکه تیم ذوب آهن فصل قبل ۱۰ امتیاز از داوری مضرر شد، افزود:  متاسفانه امسال همان مسیر را می روند.

وی با ابراز تاسف از وقوع چنین اتفاقاتی در داوری لیگ برتر فوتبال افزود: این اشتباهات به هیچ دلیل برای من مربی، قابل قبول نیست چرا این همه تدارک می بینیم و تمرین می کنیم.

رضایی با بیان اینکه بعد از اینکه گل نخست را دریافت کردیم توانستیم بازی بهتری را به نمایش بگذاریم و نبض بازی را در دست بگیرم، افزود: در دیدارهای بعدی هماهنگی بهتری پیدا می کنیم و بازیکنان بهتر در زمین عمل خواهند کرد.

دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه عصر امروز در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد و در پایان با نتیجه ۲ بر ۲ مساوی به پایان رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =