توقف تراکتور زیر باران سیل آسای تبریز/ طلسم منصوریان پابرجا ماند

تهران- ایرنا- تراکتور در هفته نخست رقابت های لیگ برتر موفق نشد میهمان مسجدسلیمانی خود را شکست دهد و به تساوی بدون گل رضایت داد.

به گزارش ایرنا، تیم های تراکتور تبریز و نفت مسجدسلیمان از ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه در چارچوب هفته اول رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه بدون تماشاگر یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه مساوی بدون گل به اتمام رسید.

شاهد بازی چندان زیبا و دلچسبی نبودیم. شاگردان منصوریان با اینکه برد می خواستند اما در نیمه نخست نتوانستند موقعیت چندانی را روی دروازه تیم میهمان خلق کنند. تنها شوت مهدی تیکدری بود که توسط احمد گوهری مهار شد.

با آغاز نیمه دوم باران سیل آسایی شروع به بارش کرد که شرایط انجام مسابقه را لحظه به لحظه سخت تر می کرد. در این وضعیت بود که تراکتور تلاش زیادی را برای رسیدن به دروازه حریف انجام داد اما به گلی دست پیدا نکرد تا اولین آزمون رسمی علیرضا منصوریان در قامت سرمربی تراکتور منجر به برد نشود.

در سوی مقابل مجتبی حسینی با تیم نصفه و نیمه اش توانست یک امتیاز ارزشمند را از تبریز به دست بیاورد.

علیرضا منصوریان همچنان طلسم بزرگ عدم پیروزی در هفته های نخست سرمربیگری خود را همراهش دارد. اتفاقی که در استقلال، ذوب آهن، نفت و پاس همدان هم رخ داده بود و بار دیگر در تراکتور تکرار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =