امام جمعه بوشهر: بازارچه های عرضه مستقیم کالا راه اندازی شود

بوشهر-ایرنا- نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه بوشهرگفت: در راستای تامین کالا بسیار شایسته است که در این استان، بازارچه های جامع مردمی زیر نظر گروه‌های جهادی مردم نهاد، کمیته امداد و سپاه و بسیج جهت عرضه مستقیم کالا و ایجاد اشتغال مفید احداث شود.

به گزارش ایرنا، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در پیام ادینه خود به رسانه‌ها اعلام کرد:  همان طوری که بارها بر این موضوع تأکید و تصریح شده گرانی‌های کاذب و غیرقابل توجیه نتیجه سوء مدیریت، عدم نظارت و سودجویی های دلالان اقتصادی است که زندگی عادی مردم را دچار چالش‌های جدی معیشتی کرده است.

وی افزود: نیاز است که شورایی در این باره که همه مسئولیت‌ها به عهده آن می‌باشد در فضای ملی و هر استان تشکیل شود تا هماهنگی‌های لازم صورت گیرد تا عوامل گرانی‌ها مشخص و برای آن چاره اندیشی شود.

امام جمعه بوشهر یادآورشد: وحدت علاج واقعی مشکلات مسلمانان جهان است و در این حوزه ایجاد تفرقه، گروه‌های تکفیری  و به جان هم انداختن افراد غافل از جمله برنامه‌های عملیاتی دشمن است.

صفایی بوشهری تصریح کرد:سیاست عاقلانه و حساب‌شده جمهوری اسلامی ایران هیچگاه با رفت و آمد اشخاص و تغییر رؤسای جمهور در امریکا تغییر نمی‌کند.

وی بیان کرد: مسئولان باید در زمینه اقتصاد، امنیت و فرهنگ تلاش بیشتر و کارآمدتری داشته باشند چرا گرانی‌های اخیر توجیهی ندارد.

صفایی بوشهری ادامه داد: آمریکا فرعون زمانه است و مقاصد شوم بی عدالتی، جنگ افروزی، شرارت و غارت منابع ملت‌ها را با تمام خباثت، کشتار و جنایت دنبال می کند.

وی عنوان کرد: انتخابات آمریکا اوج افشای چهره کریه لیبرال دمکراسی دروغین امریکا را به نمایش گذاشت و این موضوع نشان از بی‌توجهی جدی به مردم و فساد گسترده هیئت حاکمه و احزاب رقیب در آن جا دارد.

وی با گرامیداشت ۱۸ آبان ماه روز کیفیت اظهارکرد: نیاز است صاحبان کار و کالا بر ارتقای سطح کیفیت تلاش و تولیدات خود بیفزایند تا در سطح ملی مایه آرامش اجتماعی، ارزشمندی اقتصادی و استقبال مردم به خرید کالای ایرانی شوند و همچنین در جغرافیای جهانی قدرت رقابت با کالای مشابه ایجاد شود.

صفایی بوشهری عنوان کرد: بی تردید  بالا نبردن کیفیت کار و کالای داخلی موجب سلب اعتماد و ضرر و زیان‌های اقتصادی خواهد شد.

وی اظهارکرد: در برخی از مناطق استان به ویژه روستاها پوشش مخابراتی و شبکه ارتباطی اینترنتی دچار اختلال است که موجب شده سیستم آموزش مجازی دچار مشکل شود. 

صفایی بوشهری اظهارداست: از مسئولان  شرکت مخابرات استان انتظار است هر چه زودتر این مشکل را برطرف کنند تا دانش آموزان بتوانند از برنامه‌های آموزشی و درسی در آن مناطق استفاده کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =