محدودیت‌های کرونایی در دلفان تمدید شد

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: محدودیت‌های عمومی مقابله با شیوع کرونا تا اطلاع ثانوی در این شهرستان تمدید شده است و تیم‌های نظارتی نیز بر روند اجرای این محدودیت‌ها نظارت دارند.

حشمت بهمنی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر این اساس هرگونه تجمع و ازدحام در سطح بازار و معابر ممنوع و ورودی آرامستان های شهر و روستاها همچنان مسدود است.

وی اظهار داشت: برپایی جلسات عمومی عزاداری و تدفین ممنوع است و این مجالس بدون جمعیت و تنها با حضور خانواده متوفی برگزار می‌شود.

فرماندار دلفان گفت: مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان موظف به اجرای کامل مصوبات ستاد مدیریت کرونا هستند و در صورت سهل انگاری در اجرای وظایف خود با برخورد قانونی مواجه خواهند شد.

بهمنی با تاکید بر تداوم تعطیلی اصناف گروه شغلی ۲، سه و چهار در دلفان تصریح کرد: از مردم درخواست می کنیم با توجه به وضعیت قرمز شهرستان و افزایش آمار ابتلای شهروندان به کرونا، شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت و از ترددهای غیرضروری خودداری کنند.

وی گفت: با افرادی که به هر نحوی در اجرای مصوبه های ستاد مقابله با کرونا اختلال ایجاد کنند و مصوبات شورای تامین شهرستان و ستاد مدیریت کرونا را نادیده بگیرند طبق قانون برخورد خواهد شد.

فرماندار دلفان ادامه داد: روند شیوع کرونا در این شهرستان نگران کننده است بنابراین از مردم درخواست می شود در خانه بمانند و مسوولان را در اجرای مصوبات اتخاذ شده یاری کنند.

شهرستان دلفان با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در شمال لرستان واقع شده است.

۴۴ هزار و ۱۲۱ لرستانی تا ۱۴ آبان به کرونا مبتلا شده که از این تعداد ۸۸۰ نفر جان باخته اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =