مدیر روابط عمومی نیروی دریایی ارتش بر اثر کرونا درگذشت

تهران- ایرنا- رضا اقصامی، مدیر روابط عمومی نیروی دریایی ارتش بر اثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.

به گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی ارتش، کارمند رضا اقصامی مدیر روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، صبح امروز به دلیل ابتلا به کرونا، دارفانی را وداع گفت.

مرحوم اقصامی که از سال ۱۳۸۵ به استخدام نیروی دریایی ارتش درآمده بود، در بخش های مختلف فرهنگی و روابط عمومی این نیرو از جمله گروه تلویزیونی، مدیریت روابط عمومی، خدمات شایانی در به تصویر کشیدن اقدامات، توانمندی ها و اقتدار نیروی دریایی در رزمایش ها، مناسبت های مختلف داشت.

وی از زمان شیوع ویروس منحوس کرونا خدمات مخلصانه زیادی در انعکاس تلاش ها و اقدامات کادر درمانی نیروی دریایی ارتش در مقابله با این ویروس در کارنامه خود درج کرد و سرانجام در پی این اقدامات، خود نیز به بیماری کرونا مبتلا و پس از هفته‌ها بستری در بخش آی سی یو، بر اثر عوارض ناشی از این بیماری دارفانی را وداع گفت.

روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران این عروج در راه خدمت صادقانه به کارکنان ارتش و انعکاس تلاش های بی شائبه کادر درمانی نیروی دریایی ارتش را به خانواده آن مرحوم و همکاران وی در این نیرو  تسلیت عرض می کند.

پیام تسلیت فرمانده نیروی دریایی ارتش

امیردریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش در پیام تسلیت خود به خانواده مرحوم آورده است: مشیت الهی بر این تعلق گرفته که بهار فرحناک زندگی را خزانی ماتم زده به انتظار بنشیند و این بارز ترین تفسیر فلسفه آفرینش در فراخنای بی کران هستی و یگانه راز جاودانگی اوست، با نهایت تأسف و تألم، پرواز روح دریایی و پاک همرزم ارجمند، مرحوم مغفور کارمند رضا اقصامی را به خانواده گرامی و معزی و همه بستگان مرحوم و خانواده بزرگ نیروی دریایی تسلیت عرض کرده و از خداوند منان برای آن مرحوم رحمت و غفران واسعه الهی و برای تمامی بازماندگان صبر، شکیبایی و طول عمر با عزت مسالت می کنم.
 
وی در این پیام تسلیت ادامه داد: بی شک او رسالتش را برای حفظ آب، خاک، ناموس و شریعت ایران اسلامی به خوبی ادا کرده و در حافظه تاریخ نیروی دریایی به عنوان جاودانه ای از قطار باران در یادمان باقی خواهد ماند.

پیام تسلیت رییس سازمان عقیدتی نیروی دریایی ارتش

حجت الاسلام عباس محمد حسنی هم با صدور پیام تسلیتی گفت: خبر درگشت همکار ارزشمند و پرتلاش مان، مرحوم جناب آقای رضا اقصامی موجب تاسف و تالم بسیار شد.
 رییس سازمان عقیدتی نیروی دریایی ارتش ادامه داد: خدمات شایسته و موثر آن عزیز از دست رفته در طول خدمت شان در عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش و به ویژه در به تصویر کشیدن توانمندی های نیروی دریایی راهبردی در رزمایش ها و... و همچنین انعکاس تلاش های کادر درمان نیروی دریایی در مقابله با ویروس کرونا قابل تقدیر است و ضمن بهره مندی از اجر الهی در اذهان باقی خواهد ماند. اینجانب این ضایعه را خدمت خانواده و همکاران آن عزیز تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل مسالت می کنم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =