۷۲ اتومبیلران افغان در ایران آموزش می‌بینند

تهران_ ایرنا_ رییس کمیته آموزش، پژوهش و توسعه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از برگزاری یک دوره آموزشی برای ورزشکاران افغانستان خبر داد.

به گزارش ایرنا، در راستای مذاکرات و توافقات اردیبهشت ماه سال جاری فی ما بین مسوولان فدراسیون موتورسواری واتومبیلرانی کشورمان با رئیس فدراسیون افغانستان، کمیته آموزش و پژوهش اقدام به برگزاری یک‌دوره آموزشی ویژه ورزشکاران افغانستانی کرد.

بر این اساس مهدی شریعتی سرپرست کمیته آموزش، پژوهش و توسعه فدراسیون اظهار داشت: با پیگیری ها و هماهنگی های انجام شده و درخواست رئیس فدراسیون افغانستان در خصوص برگزاری یک دوره آموزشی، کمیته آموزش فدراسیون اقدام به نام نویسی آنلاین ۷۲ ورزشکار افغانستانی کرد. در این دوره چهارگانه ورزشکارانی از استان های هرات، مزار شریف و کابل حضور خواهند داشت که این کلاس با توجه شرایط موجود به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

وی افزود: امیدواریم ادامه روند گسترش تعاملات و ارتباطاتمان با کشور های خارجی بتوانیم دوره بین المللی بیشتر برگزار کنیم و همچنین با بهره گیری از مدرسین خارجی مطرح بتوانیم سطح آموزشی این رشته ورزشی بیش از پیش ارتقا دهیم و بتوانیم‌ در همین راستای مدرسین ایرانی با حضور در کشور های دیگر اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نمایند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =