پوچتینو در یک قدمی منچستریونایتد/اورتون آخرین فرصت مرد نروژی

تهران_ ایرنا_ مسوولان منچستریونایتد در پی دو شکست اخیر تیم‌شان برابر آرسنال و باشاک شهیر بار دیگر در آستانه تغییر سرمربی خود هستند و از سرمربی سابق تاتنهام به عنوان جدی ترین گزینه آنها برای جایگزینی سولسشر یاد می شود.

به گزارش ایرنا، سولسشر دو فصل پیش به عنوان مربی موقت جایگزین ژوزه مورینیو در منچستر یونایتد شد. عملکرد خوب این مربی در ماه‌های اول حضورش در اولتدرافورد موجب شد تا مسئولان باشگاه او را به عنوان سرمربی دائم انتخاب کنند تا شاید بتوانند پس از دوران فرگوسن روزهای خوبی را برای هواداران شیاطین سرخ و رقم بزند.

نتایج پرنوسان سولسشر در هفته‌های اخیر موجب شده تا جایگاه او بیش از پیش لغزان باشد. او که در لیگ نتوانسته نتایج چندان خوبی را با تیمش بگیرد، لیگ قهرمانان اروپا را با دو برد قاطع برابر پاری‌سن ژرمن و لایپزیگ آغاز کرد تا این موضوع موجب شود تا مسئولان باشگاه حمایت قاطع خود را از این مربی اعلام کنند اما شکست غیرمنتظره برابر باشاک شهیر ترکیه و البته شکست برابر آرسنال در لیگ جزیره موجب شده تا آنها فکر جدی را برای نیمکت تیم خود کنند. 

حالا از رسانه‌های نزدیک به منچستریونایتد خبر می رسد که دیدار با اورتون آخرین آزمون برای مرد نروژی خواهد بود و در صورت شکست مدیران باشگاه سولسشر را از سمت خود برکنار خواهند کرد.

این در حالی است که از مائوریتزیو پوچتینو که فصل گذشته از تاتنهام جدا شد به عنوان جدی ترین گزینه جایگزینی سولسشر در تئاتر رویاها یاد می شود.

پوچتینو آرژانتینی پیش از این هم برای هدایت شیاطین سرخ ابراز آمادگی کرده بود. با این حال گفته می‌شود در صورتی که این مربی راهی الدترافورد شود چهار شاگرد سابقش در تاتنهام را همراه خود به منچستر خواهد آورد.

دله علی، هری وینکس، جوانی لوسلسو و توبی آلدرویلدر نفراتی هستند که با پوچتینو به الدترافورد خواهند آمد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =