سرمربی شهرخودرو: بازیکنان اولویت دار جذب کرده‌ام

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو خراسان گفت: مدیران این باشگاه ۶ بازیکن لیگ برتری را که در اولویت درخواستهای من بود در فصل جدید به خدمت گرفته‌اند.

سید مهدی رحمتی روز جمعه در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتبال ماشین سازی تبریز افزود: از مدیران باشگاه به خاطر تامین بازیکنان جدید مد نظرم، تشکر می‌کنم، البته امکان جذب یک مدافع جدید برای این فصل مهیا نشد لذا با مدافعان فعلی لیگ برتر فوتبال را آغاز می‌کنیم.

وی ادامه داد: بعد از بازیهای جام باشگاههای آسیا سعی کردیم بلافاصله تمرینات را شروع کنیم از سوی دیگر با توجه به افزوده شدن نفرات جدید اردوی ۱۲ روزه‌ای را در تهران و چندین بازی تدارکاتی در این شهر و مشهد برگزار کردیم، در ابتدای لیگ آمادگی کامل نداریم اما شرایط خوبی داریم.

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: از مردم خوب مشهد و طرفداران تیم شهرخودرو که من را مورد لطف قرار دادند تشکر می‌کنم، انتظار نداشتم آغاز مربیگری من اینقدر بازخورد مناسبی در مشهد داشته باشد.

وی افزود: از مربیان سابق شهر خودرو و پیشکسوتان فوتبال مشهد به خصوص خداداد عزیزی که در این مدت در کنار من بود و از بنده حمایت کرد سپاسگزارم.

رحمتی ادامه داد: نتیجه آزمایش کرونای پنج بازیکن این تیم طی هفته گذشته مثبت شد که از میان آنان نتیجه آزمایش علی نعمتی و امید منصوری در سه روز آخر منفی شد و به تمرینها بازگشتند.

وی گفت: در حال حاضر چهار بازیکن یعنی امیرحسین نعمتی، ابوذر صفرزاده، امیر جعفری و اسدآبادی در بازی فردا حضور ندارند. 

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو درباره عدم حضور هواداران در ورزشگاه به دلیل شیوع کرونا نیز افزود: هواداران، عضو جدانشدنی فوتبال هستند، دوست داشتم فردا به عنوان اولین حضورم به عنوان سرمربی، هواداران را در کنار خود داشته باشم ولی به رغم حضور نداشتن آنان، معتقدم حضور گرم هواداران مشهدی شهرخودرو را در کنار خود احساس می‌کنیم.

وی ادامه داد: تیم ماشین سازی تبریز با مربی و بازیکنان جدید با تغییر کامل شاکله به لیگ وارد شده است، تیم ها سه هفته اول لیگ را به شناحت و ارزیابی از هم طی می‌کنند لذا شناخت چندانی از تیم ماشین سازی نداریم.

رحمتی گفت: شهرخودرو با اتکا به قدرت تیمی خود مانند سالهای قبل وارد زمین می شود، تیمها مقابل ما در ورزشگاه امام رضا (ع) تحت فشار خواهند بودند و فردا نیز به دنبال کسب سه امتیاز هستیم.

بر اساس اعلام هیات فوتبال خراسان رضوی سرمربی تیم تراکتور سازی به نشست خبری امروز نرسید.

تیم فوتبال شهرخودرو خراسان در نخستین بازی لیگ برتر فوتبال، (بیستمین لیگ برتر فوتبال ایران)، ساعت ۱۵ و ۵۰ دقیقه فردا (شنبه ۱۷ آبان ماه) در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد میزبان تیم تراکتورسازی تبریز خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =