امام جمعه کنگان: دستگیری عامل اقدام تروریستی اهواز بیانگر اقتدار سپاه است

بوشهر - ایرنا- امام جمعه کنگان استان بوشهرگفت: اقدام بزرگ در دستگیری عامل تروریستی اهواز ، نشان از اشراف اطلاعاتی نظام و سازمان‌های اطلاعاتی دارد به گونه‌ای که تحیر شبکه های جاسوسی را به همراه داشت.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمود محمودی در اجتماع نمازگزاران این شهر افزود: پیروزی اطلاعاتی فرزندان مردم در اطلاعات سپاه و دستگیری حبیب کعبی عامل تروریستی رژه اهواز که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از نیروهای نظامی و مردم شده بود  بیانگر اقتدار نظام است.

با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری امریکا افزود: امید داشتن به نتیجه انتخابات آمریکا و گره‌زدن حل مشکلات داخلی به این مسئله ساده لوحی است. 

وی با بیان اینکه در ساختار حکومتی آمریکا فرهنگ برتری جویانه ، غارت اموال کشورهای دیگر ، حمایت از تروریسم دولتی و رژیم کودک‌کش صهیونیستی وجود دارد و فرقی بین بایدن و ترامپ نیست

اظهارداشت: اگر کسی بین بایدن و ترامپ تفاوتی قائل شود چنانچه از روی آگاهی باشد نشان از وادادگی و خیانت و اگر از روی ناآگاهی باشد نشان از بی بصیرتی است.

خطیب جمعه با اشاره به اظهارات ترامپ او و سخنان بی سابقه او در مورد فاسد خواندن کل سیستم آمریکا و تقلب گسترده در این زمینه گفت: در زشتی انتخابات‌امریکا همین بس که به اعتراف دو کاندیدا تبلیغات و انتخابات آنها نمایشگاهی از رذائل اخلاقی و پستی و زشتی بود.

محمودی با تحلیلی بر اوضاع پسا انتخابات آمریکا و فضای آشوب ، درگیری و جنگ طلبی در این کشور بار دیگر به مواضع جمهوری اسلامی در این راستا اشاره و تاکید کرد: ایران اسلامی پس از انتخابات نیز با نگاه ولی امر مسلمین ، استکبارستیزی را ادامه خواهد داد و فصل‌الخطاب نظر ولایی معظم له خواهد بود.

وی به موضوع کمبود برخی کالاها از جمله روغن در کشور از جمله شهر کنگان اشاره و با تاکید بر ضرورت تأمین کالاهای اساسی گفت: دستگاه های نظارتی ، اداره صمت ، دستگاه قضایی و بسیج با شناسایی محتکرین با آنها برخورد شدید قانونی کنند.

امام جمعه کنگان به درخواست مجدد تعداد زیادی از جوانان در خصوص پیست موتورسواری اشاره و افزود: همانطور که بنده قبلاً هم یادآور شدم راه اندازی پیست موتور سواری قانونی از مطالبات به حق جوانان این شهر است.

محمودی بیان کرد: از دستگاه‌های مربوطه و مسئول در این زمینه تقاضا دارم تا این مسئله را پیگیری و به سرانجام برسانند تا خطری سلامت جوانان علاقه‌مند و مردم را تهدید نکند.

وی خطاب به جوانان و راکبین موتورسیکلت نیز گفت: از جوانان موتورسوار نیز می‌خواهم ضمن رعایت مسائل و موارد قانونی در خصوص رانندگی با موتور سیکلت ، همواره برای حفظ سلامت خود و دیگران پایبند به قوانین باشند.

خطیب جمعه با تشکر از شورای راهبردی پتروشیمی‌ها در کمک به منطقه گفت: انصاف اقتضا می‌کند هر جا کار خوبی انجام شد بیان کرد و این مسئله منافاتی با اصل مطالبه گری مردم از صنعت ندارد.

محمودی افزود: اخیراً شورای راهبردی مبلغ قابل توجهی برای خرید تبلت در اختیار برخی نهادهای امدادی قرار داده تا با پیگیری این دستگاه‌ها جامعه هدف یعنی دانش آموز آموزان مددجو بتوانند برای ادامه تحصیل در شرایط کرونایی از تبلت برخوردار شوند.

وی در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار طهرانی مقدم گفت: امنیت و پیشرفت امروز کشور در حوزه نظامی مدیون شهدایی همچون شهید طهرانی مقدم است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =