قرائت بیانیه های بسیج دانشجویی و دانش آموزی گیلان در نماز جمعه رشت

رشت - ایرنا - بیانیه های بسیج دانشجویی و دانش آموزی گیلان به مناسبت ۱۳ آبان روز دانش آموز در نماز جمعه رشت قرائت شد.

در بیانیه بسیج دانشجویی گیلان که توسط رحمت پور دبیر شورای تبلیغات بسیج دانشجویی گیلان قرائت شد، آمده است: ما دانشجویان بسیجی گیلان انزجار خود را از آمریکای پلید اعلام می کنیم و می گوییم که نتیجه انتخابات این کشور هیچ ارزشی برای ایران ندارد.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: ما با توجه به داشتن الگوهایی همچون شهید قاسم سلیمانی که نماد ظلم ستیزی و استکبارستیزی بود، اما متاسفانه هنوز مسئولانی هستند که چشم به غرب دارند و به دنبال آمریکا هستند اما راه حل تمامی مشکلات در داخل کشور است و تمامی مشکلات موجود در ایران در زمینه های مختلف باید با انرژی جوانان برطرف شود.

رحمت پور در ادامه این بیانیه اظهار کرد: بسیج دانشجویی مدتی است که گفتمان سازی را در سرلوحه کار خود قرار داده و در این راستا از همه مسئولان گیلان دعوت می کنیم تا از ظرفیت دانشجویان ، جوانان و نخبگان استفاده بهینه داشته باشند.

دبیر شورای تبلیغات بسیج دانشجویی گیلان در خاتمه بیانیه این تشکل به مناسبت روز ۱۳ آبان بیان کرد: مردم ایران هرگاه در مقابل مستکبران قرار گرفتند نه تنها پیروز شدند، بلکه سربلند و عزیز نیز شدند و از طرف دیگر دشمنان ما دشمنان خدا هستند و کسانی که با خدا دشمنی کنند، محکوم به نابودی هستند.

همچنین بیانیه بسیج دانش آموزی گیلان نیز توسط یکی از دانش آموزان بسیجی این استان به مناسبت روز ۱۳ آبان ماه در نماز جمعه رشت قرائت شد که در بخشی از این بیانیه آمده است: بار دیگر روز حساس و تاریخی فرا رسید چون ۱۳ آبان ماه یادآور تبعید امام راحل ، به شهادت رساندن دانش آموزان و روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا است.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: ما دانش آموزان نسل چهارم و پنجم نیز همانند دانش آموزان اول انقلاب همچنان انقلابی هستیم و تنها راه نجات کشور را اطاعت از رهبری و اتکا به داخل کشور می دانیم و به هیچ وجه به کمک بیگانگان فکر نمی کنیم.

در خاتمه این بیانیه نیز با اشاره به  مشکلات تحصیل تعدادی از دانش آموزان به دلیل کرونا  آمده است: با توجه به شرایط موجود ، ویروس کرونا باعث تغییراتی در جامعه ایجاد کرده که یکی از آنان نحوه آموزش است که در این راستا دانش آموزانی قادر به تهیه ملزومات آموزش  مجازی نیستند که تقاضا داریم تا مردم نیکوکار و مسئولان گیلانی به مدد و یاری این دانش آموزان بشتابند تا مشکل آموزشی آنان نیز برطرف شود.     

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =