تنها راه برون رفت کشور از مشکلات، اقتصادی مقاومتی است

اصفهان- ایرنا- امام جمعه نایین گفت: بایدن و ترامپ در دشمنی با نظام اسلامی تفاوتی ندارند تنها راه برون رفت کشور از مشکلات، اقتصاد مقاومتی است که با اصلاح ساختارهای بانک مرکزی، برنامه و بودجه و اتکا به توانمندی های داخلی میسر است.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام سیدعلی سجادی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این شهرستان افزود: برخی افراد ساده لوح تصور می‌کنند اگر بایدن رییس جمهور امریکا شود، شرایط بهتر می‌شود در حالی که این شخص هنگام شهادت سردار سلیمانی بیانیه داد.

وی اظهارداشت: آرای مردم آمریکا در برابر آرای الکترال نادیده گرفته می‌شود و احترام به آرای مردمی در این کشور به طور جد زیر سوال است.

وی خاطرنشان کرد : این که بعضی چشم به وقایع آمریکا دوختند بدانند هرکسی در آمریکا روی کار بیاید در عمل هیچ تغییری در سیاست آنها ایجاد نخواهد کرد.

سجادی علاج مشکلات اقتصادی کشور را بنا به گفته مقام معظم رهبری امید به توانمندی داخل کشور دانست.

امام جمعه نایین یادآور شد: حضرت آقا با تدبیر و دوراندیشی همواره تهدیدهای دشمن را به فرصت تبدیل کرده‌اند.

وی با اشاره به علنی شدن دشمنی غربی‌ها با اسلام با اهانت به پیامبر اکرم(ص) اظهارداشت: حضرت آقا با افشای دست‌های پشت پرده، پوچ بودن حقوق بشر و آزادی بیان دولت فرانسه را برملا ساخت و  این توهین‌ها خدشه‌ای بر چهره پیامبر اسلام وارد نمی‌کند و نشان دهنده انحطاط فرهنگ غرب است.

 سجادی در بخش دیگری در ارتباط با آمار مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا گفت: متاسفانه آمار مبتلایان و میزان مرگ و میر بیماری کرونا در ایران بسیار زیاد شده که این امر جای نگرانی دارد و این در حالی است که رعایت کردن و پیشگیری از آن بیماری در دست خود ماست و هر کسی که به فکر سلامتی خود و خانواده اش است باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کند تا این بیماری ریشه کن شود.

تاکنون افزون بر ۳۶ هزار نفر بر اثر بیماری کرونا در کشور جان باختند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =